ELEKTRONARZĘDZIA


W ofercie marketu Rampa Imielin mogą Państwo znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości elektronarzędzi. Jest to sprzęt niezbędny przy różnego rodzaju pracach remontowych oraz montażowych. Proponujemy produkty jedynie solidnych, sprawdzonych marek. Rozsądne ceny sprawiają, że są one dostępne dla każdego.
Kategoria dzieli się na kilka działów. Przy pracach wymagających wiercenia, robienia otworów, skuwania czy wkręcania śrub niezbędne są odpowiednie narzędzie – wiertarka i wkrętarka. Warto zastanowić się do jakich czynności dany sprzęt będzie nam potrzebny, ponieważ wtedy będziemy mogli dostosować jego moc do naszych wymagań. Wysokiej jakości wiertarki i wkrętarki to inwestycja na przyszłość – posłużą nam wiele lat, dlatego należy wybierać narzędzia pewnych, porządnych marek, a tylko takie oferujemy naszym klientom.

Do kategorii elektronarzędzi należą również piły. Mają one bardzo szerokie zastosowanie w pracach budowlanych, remontowych, porządkowych, konserwacyjnych czy ogrodowych. Prosta obsługa sprzętu sprawia, że nawet niedoświadczony majster sobie z nią poradzi. Wysoka jakość urządzeń gwarantuje długie lata sprawnego działania.
Trzecia kategoria elektronarzędzi to myjki wysokociśnieniowe. Są to urządzenia niezwykle łatwe w obsłudze. Bardzo przydają się w pracach porządkowych wykonywanych na świeżym powietrzu. Idealnie sprawdzą się podczas czyszczenia tarasu, podjazdu, samochodu, mebli ogrodowych, roweru czy chodnika.
Klienci mogą u nas zaopatrzyć się również w odkurzacze przemysłowe. Zdadzą one egzamin w pracach na sucho i na mokro. Jest to sprzęt niezwykle przydatny, a wręcz konieczny, w każdym warsztacie, aby właściwie zadbać o czystość zarówno pomieszczenia, jak i powietrza.
W naszej ofercie można znaleźć również pilarki tarczowe. Jest to sprzęt pomocny przy wszelkich pracach budowlanych czy wykończeniowych. Pozwalają one w łatwy i szybki sposób precyzyjnie przeciąć daną powierzchnię. Ponadto nadają się do obróbki różnych materiałów, między innymi drewna, tworzyw sztucznych czy niektórych płytek ceramicznych.

Klienci powinni zapoznać się również z akcesoriami do pilarek, czyli tarczami pilarskimi. Są niezastąpionym wyposażeniem każdego majsterkowicza. To doskonała opcja dla osób mających w planach remont lub renowację mieszkania, podczas którego niezbędne jest przycinanie różnego rodzaju materiałów, na przykład desek, szkła lub metalu.

Osobom, które potrzebują wysokiej jakości sprzętu, polecamy zapoznanie się z ofertą zestawów narzędzi. Jest to rozwiązanie kompleksowe, ponieważ w komplecie znajdują się narzędzia uniwersalne, które prędzej czy później będą nam potrzebne nawet do drobnych prac domowych.
Market Rampa Imielin oferuje szeroki wybór spawarek. Różnią się od siebie pod względem parametrów, dlatego każdy klient może dobrać sprzęt do swoich wymagań i oczekiwań. Określenie jakiej spawarki potrzebujemy, czyli jak często będziemy z niej korzystać oraz do jakiego typu pracy będzie wykorzystywana, jest kluczowe podczas podejmowania decyzji. W razie jakichkolwiek pytań pracownicy naszego marketu z chęcią udzielą pomocy i podpowiedzą, który sprzęt jest odpowiedni dla danego klienta.
Sukcesywnie powiększamy asortyment akcesoriów do elektronarzędzi. Ta gałąź produktów cały czas się rozwija i wprowadzane są zaawansowane technologicznie rozwiązania, które ułatwiają pracę. Odpowiednio dobrane akcesoria do elektronarzędzi sprawiają, że wykorzystanie materiałów budowlanych staje się wydajniejsze. Oferowane akcesoria są komplementarne z elektronarzędziami. Zarówno specjaliści, jak i mniej zaawansowani majsterkowicze znajdą w naszym markecie dokładnie to, czego potrzebują.

Ostatnią kategorią elektronarzędzi są kosiarki niezbędne do pielęgnacji ogrodu i terenu wokół domu. Oferujemy sprzęt bardzo dobrych, sprawdzonych marek, tak więc każdy miłośnik pracy w ogrodzie znajdzie kosiarkę idealną dla siebie. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i doradztwo na każdym etapie zakupu.
Rampa Imielin jest rodzinną, godną zaufania firmą budowlaną. Doskonale znamy się na naszej pracy, dlatego służymy radą i udzielamy wskazówek naszym klientom, kiedy tego potrzebują. Lata doświadczeń i setki zrealizowanych projektów pozwoliły nam stać się ekspertem w tej dziedzinie.

 

ELEKTRONARZĘDZIA DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE