ZOOLOGIA


W markecie Rampa Imielin posiadamy specjalny dział na naszych pupili. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości karmy dla zwierząt, smycze oraz różnego rodzaju akcesoria. Nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkty, które sprostają ich oczekiwaniom.

Znalezienie odpowiedniej karmy nie jest prostą sprawą, jednak jeśli chcemy zatroszczyć się o zdrowie naszego ukochanego zwierzątka, warto poświęcić trochę czasu na podjęcie decyzji, którą z nich wybrać. Bardzo ważne jest przeanalizowanie zestawienia składników karmy – to kluczowa informacja. W przypadku jedzenia dla psa i kota istotna jest między innymi zawartość mięsa w karmie. Oferujemy wysokiej jakości jedzenie, które z pewnością zasmakują wszystkim pupilom. Zwierzę w domu to odpowiedzialność, tak więc jesteśmy zobowiązani, aby odpowiednio zadbać jego zdrowie. Wybór właściwej karmy zaprocentuje na przyszłość, a nasz pupil będzie się cieszyć dobrą kondycją przez lata.

Każdy właściciel futrzanego przyjaciela doskonale wie, że odpowiednia smycz to podstawa. Jest to przedmiot, który używamy kilka razy dziennie, dlatego przy zakupie należy zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór smyczy zróżnicowanych pod względem długości i grubości. Jak wiadomo, duży pies ważący czterdzieści kilo wymaga innej smyczy niż dwukilowy york. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego asortyment dostosowaliśmy do różnych potrzeb i wymagań. Jesteśmy przekonani, że każdy posiadacz czworonoga znajdzie smycz, która spełni jego oczekiwania. Dodatkowo bardzo dbamy o to, żeby proponowane przez nas produkty były najwyższej jakości i służyły naszym klientom wiele lat.

Kolejną kategorią w naszym markecie są akcesoria dla zwierząt. Wszyscy lubimy rozpieszczać nasze zwierzaki, dlatego wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. W naszej ofercie można znaleźć zarówno przedmioty, które przydadzą się nam w codziennej pielęgnacji psa lub kota, jak i „umilacze” czasu – piłki i zabawki. Oferujemy produkty wysokiej jakości, co gwarantuje długą żywotność produktów.

Rampa Imielin jest rodzinną firmą, która siedemnaście lat pracowała na zaufanie swoich klientów. Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że jakość oferowanych produktów i usług, zadowolenie oraz satysfakcja klientów są najważniejsze. Pracownicy Rampy Imielin zawsze służą radą i doradzą w każdej kwestii.

 

PRODUKTY ZOOLOGICZNE DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE