Materiały budowlane


Sklep Rampa Imielin to miejsce, w którym budowa domu i każdy remont nabierają tempa! Nie musisz krążyć po mieście w poszukiwaniu niezbędnych narzędzi. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie materiały niezbędne do budowy Twojego domu, a także niewielkich prac remontowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno narzędzia, jak i materiały niezbędne do wszelkich prac remontowo-budowlanych. Budowa domu i każdy, nawet najmniejszy remont wywołują na wielu twarzach grymas niezadowolenia lub współczucia. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który lubi remonty! Wszechobecny kurz, pył, gruz, mieszkanie zawalone farbami, a na placu budowy często błoto i chlapa! Przyznajcie, ostatnią rzeczą jaką chcecie jeszcze robić jest jazda po sklepach i porównywanie cen. W Rampie Imielin dostaniecie nie tylko kompleksową obsługę, ale także szeroki wybór asortymentu. Przy dużych zakupach oferujemy liczne zniżki i cenę dopasowaną do potrzeb klienta. Nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą w doborze produktów najlepszej jakości oraz cenie, a także doradzą przy wyborze odpowiednich materiałów lub zamienników. Budowa u nas może rozpocząć się od podstaw. Znajdziesz tutaj wszystkie materiały oraz narzędzia potrzebne do wylania fundamentów, które dzięki wysokiej trwałości materiałów pozwolą na budowę domu na lata! Inwestując kompleksowo w materiały w naszym sklepie możesz otrzymać nie tylko zniżkę, dostawę pod drzwi w umówionym czasie, ale również i pakiet lojalnościowy. Z nami postawisz ściany budynków i przebudujesz istniejące pomieszczenia!

20000


metrów kwadratowych składu budowlanego

5


samochodów z możliwością rozładunku

84


km rur, rynien

Szeroki wybór cegieł oraz pustaków, które posłużą do budowy nowych ścian jak i przebudowy istniejących. Postawisz z nami ściany nośne jak i działowe według wytycznych postawionymi przez budowlańca! Bez problemu znajdziesz podkłady, tynki, gipsy i gładzie, dzięki którym wyrównasz wszelkie nierówności! Szeroka paleta barw sprawi, że Twoje wnętrza będą przytulną ostoją dla Ciebie i wielu gości. Wśród oferowanych przez nas materiałów znajdują się również materiały do użytku zewnętrznego. Rynny to nieodłączny element każdego budynku. Źle wykonany system rynnowy doprowadzi do zacieków i wprowadzenia wilgoci do domów, a skutkiem tego do rozwoju wielu chorób wśród domowników! W Rampie Imielin nie tylko dowiesz się, jakie systemy rynnowe są najlepsze i jak dobrać je do budynku, ale dostaniesz kompleksową usługę włącznie z doborem akcesoriów do odprowadzania wody. Różnego rodzaju rynny, kolanka, łączniki, kosze, rury spustowe, osadniki, mufy oraz wiele innych, wysokiej jakości akcesoriów czeka w naszych magazynach. Najwyższa jakość materiału i różnorodność. Bez problemu dobierzesz odpowiedni rodzaj: plastikowe bądź z blachy ocynkowanej. Dobry dom to taki, który jest prawidłowo zaizolowany. Pozwala to nie tylko na zachowanie komfortu cieplnego w budynku, ale i na zaoszczędzenie na ogrzewaniu. Źle wykonana izolacja cieplna budynku to nie tylko utrata ciepła z ogrzewania, ale także tworzenie się niebezpiecznych dla zdrowia i nieestetycznych pleśni.

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

Nasz szeroki asortyment zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do prawidłowego wykonania systemu ociepleń. Płyty termoizolacyjne wykonane ze styropianu czy wełna izolacyjna najlepszych producentów dostępne są w przystępnych cenach w naszym sklepie. Dzięki prawidłowo wykonanej termoizolacji zimą zniwelujesz utratę ciepła obniżając koszty ogrzewania, a latem uchronisz swoje wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem. Różna grubość dostępnych u nas materiałów pozwala na dopasowanie ich zarówno do stosowania zewnętrznego, jak i do izolacji poddaszy czy stropów. Wybierając Rampę Imielin dostajesz gwarancję najwyższej jakości produktów, narzędzi oraz materiałów przy idealnie zrównoważonej cenie. Ofertę możemy przygotować indywidualnie do potrzeb klienta, a dla stałych partnerów posiadamy atrakcyjny pakiet zniżek. Dołączając do grona naszych klientów otrzymujesz nie tylko niepowtarzalną okazję do kontaktów z najlepszymi specjalistami, ale także gwarancję najniższych cen na rynku. Zapraszamy!