Zaprawy


Budujesz dom, domek narzędziowy lub garaż? Będziesz potrzebował zaprawy, dzięki której wymurujesz ściany czy połączysz elementy prefabrykowane. Zaprawy cementowe to produkty niezbędne w czasie budowy i remontu. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór zapraw różnego typu – od zapraw tynkarskich, wyrównujących, aż po zaprawy specjalistyczne.

Zaprawa cementowa do murowania ma dwie cenne właściwości. Wiąże się w wilgotnym środowisku i jest dużo bardziej wytrzymała oraz trwała niż zaprawa wapienna. Zaś zaprawa cementowo-wapienna stosowana do murowania ścian i tynkowania, ma wiele zalet m.in. wytrzymałość i plastyczność, dlatego idealnie zastąpi bardziej klasyczne tynki w domu.

Jeśli remont lub budowa się przeciąga, goni Cię czas lub po prostu brakuje Ci już cierpliwości, pomoże Ci zaprawa cementowa szybkowiążąca. Ma wszystkie właściwości wylewki betonowej, ale znacznie szybciej osiąga wymaganą twardość. To oznacza, że kolejne prace zaczniesz znacznie szybciej. Ten rodzaj zaprawy posłuży też do wykonania różnych betonowych elementów.

W czasie remontu wychodzisz z założenia, że twoje ściany i podłogi nie są równe? W rozwiązaniu tego problemu pomoże Ci zaprawa wyrównująca, dzięki której wykonasz podkład podłogowy, ale także uzupełnisz ubytki. Natomiast za pomocą zaprawy samopoziomującej, z łatwością wykonasz idealnie gładką posadzkę, odporną na obciążenia.
Zaprawy specjalistyczne i do klinkieru ułatwią każdą pracę z materiałem klinkierowym.

Korzyści z zastosowania zapraw:

Pamiętaj, że dobra zaprawa gwarantuje trwałość postawionych ścian i równych podłóg. Tylko na tym szkielecie zbudujesz dom, który przetrwa dziesięciolecia. Znajdź produkt którego potrzebujesz! Nasza szeroka oferta obejmuje wszystkie produkty niezbędne podczas każdej budowy i remontu.