Usługi


uslugi plany

Prace budowlane, remontowe i wykończeniowe wymagają dokładności, solidności i wysokiej jakości, dlatego powinno się je zlecać wyłącznie firmom, które darzymy zaufaniem. Trudno jednak znaleźć firmę, która kompleksowo obsłuży nasze zlecenie i zrealizuje każdy projekt, od planowania, przez dobór materiałów i zaopatrzenie, aż po właściwą pracę. Dlaczego jednak warto postawić na tak kompletny charakter usług? Powodem jest przede wszystkim efektywność współpracy i możliwość kontroli nad każdym etapem realizacji projektu. Centrum budowlane RAMPA Imielin to partner, któremu możesz w pełni zaufać. Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 17 lat specjalizuje się w logistyce, zaopatrzeniu, doradztwie i pośredniczeniu przy realizacji prac wszelkiego typu. Naszym głównym zadaniem jest wspieranie naszych klientów na każdym etapie działań, pomagając im ograniczać koszty, wybierać najlepsze, zoptymalizowane rozwiązania i dbając o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Dzięki naszemu wysiłkowi i sukcesom udało nam się zostać lokalnym liderem branży oraz zdobyć prestiżowe nagrody i certyfikaty takie jak Certyfikat Firmy Godnej Zaufania. Zdobyte przez nas doświadczenie i sieć kontaktów pozwoliły nam uruchomić szereg usług, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć każdy projekt od początku do samego końca. Podejmujemy się zleceń dotyczących zarówno domów i mieszkań, jak i biur i wielkich obiektów przemysłowych. Każde zadanie traktujemy jako wyzwanie, za sprawą którego będziemy mogli podnieść poprzeczkę dla siebie i konkurencji jeszcze wyżej.

W oferowanym przez nas wachlarzu pośrednictwa usług budowlanych i wykończeniowych znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Pomożemy Ci zrealizować pracę z zakresu przygotowania zbrojeń w nadprożach okiennych oraz drzwiowych, wieńcach stropowych, w ławach fundamentowych, jak i również w schodach, balkonach czy podjazdach samochodowych. Zajmiemy się wymianą Twojego pokrycia dachowego, wybierając najlepsze i najkorzystniejsze cenowo materiały oraz dbając o walory estetyczne dachu. To samo dotyczy murarstwa, brukarstwa czy docieplania budynków, czyli jednych z najważniejszych prac podczas budowy domów, biur lub innych obiektów o charakterze komercyjnym. Poza tym, w naszej ofercie znajduje się profesjonalny montaż okien i drzwi dowolnego rodzaju, montaż podłóg (płytki, panele), jaki i malowanie i tynkowanie. Oprócz tego proponujemy także działania z zakresu transportu materiałów i organizacji logistyki całego przedsięwzięcia. To co łączy wszystkie te rodzaje usług to najwyższy standard pracy i optymalnie szybki czas realizacji. Polecamy wyłącznie firmy, które cieszą się nienaganną renomą i doświadczeniem pozwalającym im na zajmowanie się nawet najtrudniejszymi zleceniami. Należymy do liderów branży, co jest zasługą ciągłego doskonalenia naszych metod pracy i szukania wciąż coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań, nie tylko dla oszczędności czasu i pieniędzy klientów, ale nader wszystko, dla ich poczucia satysfakcji. Wiemy jak ważna jest jakość i trwałość w budownictwie, dlatego stawiamy na solidność i konsekwentność w każdym zadaniu, którego się podejmujemy.

Nasz innowacyjny system pracy opiera się na trzech zasadniczych filarach. Pierwszym filarem naszych działań w obsłudze klienta jest wsparcie na etapie samego projektowania, przez profesjonalne doradztwo od naszych specjalistów z działu inwestycji. Dzięki temu, pomagamy klientom dokładnie zaplanować wydatki zgodnie z ich oczekiwaniami. Następnie stawiamy na wybór odpowiedniej ekipy budowlanej – nasza rekomendacja oznacza, że klient może być całkowicie pewny, że jego zlecenie zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Ostatnim filarem jest logistyka i koordynacja dostaw materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia – to klucz to jego sprawnych działań, bez przestojów i niepotrzebnego marnowania czasu. Dopiero połączenie wszystkich filarów umożliwia najpełniejsza obsługę każdego zamówienia. Zaufaj nam i przekonaj się jak dobrze współpracuje się z najlepszymi fachowcami.