MONTAŻ OKIEN


Montaż okien to nieodłączna część procesów związanych z inwestycją budowlaną. To niezwykle istotny moment zarówno w trakcie powstawania naszego domu, jak i remontu obecnego. Aby nasze okna spełniały jak najlepiej swoje funkcje, powinniśmy zadbać o ich prawidłowy montaż. Dzięki temu unikniemy niechcianych usterek w postaci odkształceń czy spękań, a nasze okna będą mogły służyć nam przez następne lata.

Niedostateczna ilość wiedzy i umiejętności ze strony pracowników może być przyczyną źle przeprowadzonego montażu. Klienci często spotykają się z niewłaściwym użyciem materiałów, nieuszczelnionymi szczelinami i wstawianiem okien w nieodpowiednie otwory. Montażyści często nie przestrzegają kolejności procesów budowlanych, czego wynikiem są źle zamontowane okna. Efekty takich błędów wymuszają na nas nie tylko poniesienie dodatkowych kosztów, ale także zabierają nam nasz cenny czas, który musimy przeznaczyć na dokonanie odpowiednich poprawek. Aby tego uniknąć, do współpracy zapraszamy najlepszych fachowców, którzy o montażu wiedzą dosłownie wszystko. Żadne przeciwności losu nie są w stanie ich zaskoczyć.

Aby nasze okna funkcjonowały w prawidłowy sposób, a korzystanie z nich nie sprawiało problemów, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na ich parametry, ale również na ekipę, która zamontuje je w prawidłowy sposób. Nasi specjaliści wiedzą, że poprawny montaż okien to nie lada wyzwanie. Proces ten wymaga od pracowników odpowiedniej precyzji, zaangażowania, a przede wszystkim – doświadczenia. Ekipy, z jakimi współpracujemy mogą poszczycić się wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą w zakresie prac budowlanych. Gwarantujemy, że efekty ich pracy przerosną twoje najśmielsze oczekiwania.

RAMPA Imielin to rodzinna firma z siedemnastoletnim stażem. Ten okres pozwolił nam uzyskać szerokie doświadczenie i zbudować wieloletnią tradycję, jaką nieustannie doceniają nasi klienci. To dla nich cały czas poszerzamy swoje kompetencje, doszkalamy się i uczestniczy w wielu kursach. Wszystko po to, aby nadążyć za rozwijającym się rynkiem i ciągle się rozwijać. Chcemy nieść naszym klientom pomoc w każdej sytuacji dlatego stale poszerzamy zakres swoich usług. W ofercie naszego centrum odnaleźć można także montaż drzwi, transport, tynkowanie, zbrojenia, malowanie, murowanie, docieplanie budynków, wymianę pokryć dachowych czy brukarstwo.

RAMPA Imielin jest firmą, która ceni sobie zaufanie klienta i nieustannie stara się spełniać jego wszystkie oczekiwania. Wiemy, że nasi klienci są nieustannie zabiegani, a zbliżający się remont nie zawsze wprawia ich w dobry nastrój. Tworząc nasze centrum, pragniemy pomóc im w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Aby sprostać potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy trzyfilarowy system obsługi klienta. Dzięki temu osoba, która decyduje się na skorzystanie z oferty naszego centrum, otrzymuje pomoc na każdym etapie powstawania projektu. Zapewniamy jej kompleksową obsługę i służymy radą na każdym etapie współpracy.

Pierwszym filarem naszej obsługi jest wsparcie na etapie projektu. Jest to czas na zasięgnięcie porady ze strony naszego doradcy z działu inwestycji. Specjalista przeliczy projekt i pomoże w zaplanowaniu konkretnych działań i dopasowaniu materiałów. Każdy z etapów zostanie wyceniony indywidualnie. Drugi etap to dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Oferujemy sprawdzony zespół fachowców, których możemy polecić swoim klientom z ręką na sercu. Trzecim etapem jest logistyka przy budowie na czas. Ta część polega na skompletowaniu materiału i dostarczeniu go na czas we wskazane miejsce.

Okna to element, którym chcemy cieszyć się przez lata. Zlecając ich montaż specjalistycznej ekipie, nie będziemy musieli martwić się o możliwe usterki lub niedociągnięcia, jakie mogą pojawić się ze strony niedoświadczonych pracowników. U nas otrzymasz gwarancję najlepszej jakości usług i kompleksową obsługę, dzięki którym unikniesz nieprzewidzianych szkód. Zagwarantujemy Ci kompleksową obsługę i wsparcie, z którego będziesz mógł skorzystać na każdym etapie projektu.

 

POZOSTAŁE USŁUGI W NASZEJ OFERCIE