MONTAŻ PODŁÓG – PŁYTKI, PANELE


Podłoga to najczęściej użytkowana część każdego domu. Piach, błoto, woda, pył, kurz – z takimi przeciwnościami musi się zmagać na co dzień. Wysokiej jakości podłoga to inwestycja na wiele lat. Jednak sama jakość materiału to nie wszystko. Montaż odgrywa równie ważną rolę, ponieważ odpowiednio wykonany sprawi, że podłoga będzie trwała i sprawdzi się na długie lata. Kim są fachowcy? To osoby znające się na swojej pracy, posiadające specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie zdobyte przez lata praktyki. Możemy im w pełni zaufać, ponieważ wiemy, że powierzoną pracę wykonają na najwyższym poziomie. Kluczowe jest dobranie doświadczonej ekipy, posiadającej specjalistyczny sprzęt. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami, dlatego wybierając naszą firmę masz pewność, że projekt zostanie wykonany z największą starannością, precyzją i na czas. Każdy montaż podłóg jest poprzedzony drobiazgowymi pomiarami i analizą podłoża, aby podłoga była jak najbardziej wytrzymała i niezawodna.

Moda cały czas się zmienia. Dziś podobają nam się panele drewniane, jutro laminowane. Kafelki mogą nam się opatrzeć, a płytki znudzić. Podążając za trendami w dziedzinie aranżacji wnętrz, musimy brać pod uwagę małe przebudowy. Remont kojarzy się z brudem, chaosem i problemami, ale my chcemy odmienić to myślenie. Pragniemy, żeby klienci mieli spokój ducha. Zaprzyjaźnione ekipy budowlane pracują w sposób schludny. Nie ma możliwości uszkodzenia mebli i dodatków w pomieszczeniu – wszystko jest dokładnie zabezpieczane.

Montaż podłóg – paneli czy płytek, dla ekip, z którymi współpracujemy to „bułka z masłem”. Lata doświadczeń sprawiły, że wszystkie projekty wykonują bardzo sprawnie, szybko i dokładnie. Na życzenie klienta nasza firma wykonuje drobiazgową wycenę każdego etapu projektu. Z nami nie ma powodu do zmartwień podczas remontu lub budowy. Swoich klientów traktujemy jak rodzinę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni ze świadczonych usług.

Nasza firma wykonuje zróżnicowane prace, każdy projekt jest inny, co sprawia, że nasi fachowcy wciąż się rozwijają i zbierają nowe doświadczenie. Stawiamy na staranność, specjalistyczną wiedzę i wysoką jakość używanych materiałów. Przez siedemnaście lat działalności wypracowaliśmy markę znaną na rynku, której można zaufać. Posiadamy już cztery Certyfikaty Firma Godna Zaufania, co jest dowodem naszego oddania klientom i wiary, jaką pokładają oni w naszych specjalistach. RAMPA Imielin to doskonały wybór dla każdego, kto ma w planach odświeżyć swoje mieszkanie. Doradztwo na najwyższym poziomie, zaufane ekipy budowlane, specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem to gwarancja szybkiego i sprawnego remontu.

RAMPA Imielin to rodzinna firma budowlana, którą cały czas rozwijamy. Idziemy z duchem czasu. Wciąż poszerzamy asortyment i zatrudniamy nowych fachowców. Utrzymujemy kontakty biznesowe z przedstawicielami firm branż pokrewnych, aby w jak najlepszy sposób obsłużyć i doradzić naszym klientom. Oferujemy szereg usług, między innymi montaż okien, drzwi, podłóg, transport, malowanie, tynkowanie, murowanie. Dewizą naszej firmy jest ciągłe wspieranie klientów na każdym etapie projektu. Ich komfort jest najważniejszy, dlatego opracowaliśmy trzy filary obsługi. Pierwszy dotyczy wsparcia na etapie projektu- specjaliści dokonują szczegółowej analizy, pomagają w skrupulatnym zaplanowaniu działań i dobraniu odpowiednich materiałów. Wykonują również wycenę poszczególnych etapów projektu. Drugim filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Fachowcy są podstawą dobrze wykonanego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami, które z ręką na sercu możemy polecić naszym klientom. Trzeci filar to logistyka przy budowie – przygotowujemy materiały i dostarczamy na czas do wskazanego miejsca. Dbamy o to, aby remonty naszych klientów przebiegały w sposób bezproblemowy – stres i niepokój bierzemy na siebie. Opracowane przez nas filary obsługi klienta sprawiają, że realizacja całego projektu jest „dopięta na ostatni guzik”. Każdy etap jest dokładnie przemyślany, przez co niezwykle sprawnie przebiega.

 

POZOSTAŁE USŁUGI W NASZEJ OFERCIE