Czego najczęściej szukają w centrum ogrodniczym?

Klientów centrum ogrodniczego, możemy podzielić na dwie grupy. Do pierwszej należą osoby, które zajmują się aranżacją ogrodu od zera. Druga grupa to osoby, które chcą odmienić aktualny wygląd zielonej przestrzeni i dopasować ją pod swoje upodobania.  Niezależnie od tego, do której grupy Ty należysz, w centrum ogrodniczym znajdziesz wszelkie sprzęty i akcesoria przydatne podczas dokonywania zmian w ogrodzie. Jakie produkty cieszą się największą popularnością? Co klienci kupują najczęściej? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

 

Meble ogrodowe i tarasowe

Idealnym uzupełnieniem zielonej przestrzeni są meble ogrodowe. Umożliwiają one relaks w otoczeniu wśród wcześniej przygotowanych kolorowych rabat kwiatowych. Stworzenie strefy relaksu z leżakami pozwoli na odpoczynek, a strefa grillowa z altaną – na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Powodzeniem cieszą się zestawy mebli ogrodowych z technorattanu. To materiał, który wykazuje się dużą wytrzymałością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto jest to obecnie modny splot plecionkowy. Ekologiczne meble drewniane i ratanowe idealnie komponują się z naturą. Świetnym dodatkiem do strefy relaksu jest także hamak lub huśtawka. Możesz wybierać spośród hamaków tradycyjnych i tych, które kształtem przypominają fotele. Dla podkreślenia efektu wykończ strefę dodatkami np. lampionami. To niepozorne detale, dzięki którym każdy wieczór spędzony w ogrodzie będzie niezwykły. Centrum ogrodnicze w swojej ofercie posiada akcesoria wykonane z różnych materiałów i w wielu stylach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Akcesoria i narzędzia ogrodowe

Wśród gości centrum ogrodniczego nie brakuje miłośników pielęgnacji roślin i projektantów przydomowych przestrzeni. Gadżety do pielęgnacji ogrodu są więc jednym z najczęściej kupowanych produktów w naszym centrum. Pomocne w zachowaniu estetycznego wykończenia mogą okazać się takie gadżety jak plandeka do zbierania liści czy elektryczne zraszacze ogrodowe. Te drugie przydatne są szczególnie latem, ponieważ nie tylko nawadniają rośliny, ale dobierają także odpowiednią siłę i moc natrysku. W asortymencie centrum ogrodniczego znajdziemy ponad 100 rodzajów narzędzi i akcesoriów ogrodowych. 

Oferta centrum

Nasze centrum znajdujące się w Imielinie przewiduje bardzo szeroki wybór produktów.. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • meble ogrodowe,
  • meble tarasowe,
  • akcesoria ogrodowe,
  • narzędzia do pracy w ogrodzie,
  • okna,
  • kostkę brukową,
  • płyty tarasowe,
  • podłoże typu piasek, żwir, kora

…i wiele innych!

W centrum ogrodniczym znaleźć można produkty zarówno te, przydatne w przypadku projektowania ogrodu od zera, jak i te, przeznaczone do pielęgnacji oraz renowacji zielonej przestrzeni. W ofercie znajduje się 50 rodzajów ogrodzeń, 100 rodzajów narzędzi, elementy małej architektury i meble. Wizyta w centrum, to gwarancja profesjonalnej obsługi i satysfakcja klienta. Zajrzyj do nas i zapoznaj się z szeroką ofertą Rampy Imielin!