Kontakt

  1. Strona główna
  2. »
  3. Kontakt

Nasze lokalizacje:

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt.: 6.00 do 20.00
Sob.: 6.00 do 17.00
Niedz: – nieczynne

Pon. – Pt.: 6.00 do 17.00
Sob.: 6.00 do 14.00
Niedz.: – nieczynne

Pon. – Pt.: 6.00 do 18.00
Sob.: 6.00 do 14.00
Niedz.: nieczynne

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a nasi doradcy udzielą odpowiedzi:

Formularz kontaktowy:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Zgoda marketingowa:

Prezes Zarządu
Barbara Huzarewicz
Tel.: 32 225 55 43 wew. 21
E-mail: sekretariat@rampa-imielin.pl

Asystentka Zarządu
Anna Andrzejczak
Tel.: +48 604 234 373
E-mail: sekretariat@rampa-imielin.pl

Księgowa 
Weronika Haśnik
Tel.: 32 225 55 43 wew. 36
E-mail: weronika.hasnik@rampa-imielin.pl 

Księgowa
Anna Kosmala
Tel.: 32 225 55 43 wew. 36
E-mail: anna.kosmala@rampa-imielin.pl

 

Kierownik Działu Budowlanego
Ireneusz Czernik
Tel.: +48 698 497 568
E-mail: ireneusz.czernik@rampa-imielin.pl

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej i zakupów
Joanna Krawczyk
Tel.: +48 698 497 556
E-mail: joanna.krawczyk@rampa-imielin.pl

Transport materiałów budowlanych i usługi transportowe
Marzena Sroka
Tel.: +48 531 459 510
E-mail: marzena.sroka@rampa-imielin.pl

Przedstawiciel Handlowy 
Tomasz Kucharski
Tel.: +48 728 928 383
E-mail: tomasz.kucharski@rampa-imielin.pl

Market Dział obsługi klienta
32 225 55 43
wew. 29 lub 40

Kierownik Marketu
Beata Wojda
Tel.: +48 694 481 083
E-mail: beata.wojda@rampa-imielin.pl

Kierownik Marketu
Robert Kowalski
Tel.: +48 602 796 437
E-mail: robert.kowalski@rampa-imielin.pl

Specjalista ds. zakupów
Dorota Musioł
Tel.: +48 600 564 163
E-mail: dorota.musiol@rampa-imielin.pl

Specjalista ds. handlowych
Ewa Banasiak
Tel.: +48 694 481 082
E-mail: ewa.banasiak@rampa-imielin.pl

Dział sprzedaży
Tel.: +48 698 762 283

Skontaktuj się z nami: