Brukarstwo

Brukarstwo

  1. Strona główna
  2. »
  3. Brukarstwo

Kostka brukowa jest materiałem bardzo ekonomicznym, mającym zastosowanie w wielu dziedzinach. Mnóstwo osób decyduje się używać jej w miejscach użytkowych, w których wymagana jest wysoka trwałość materiału – podjazdy, garaż czy dróżki ogrodowe. Kostka brukowa charakteryzuje się dużą odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Bardzo szeroki wybór kostek na rynku pozwala stworzyć jedyne w swoim rodzaju kompozycje, o niecodziennych lub klasycznych wzorach. Dostępne są wielu kolorach i kształtach, co pozwala na pełną dowolność czy projektowaniu podjazdu czy ścieżek. Ważnym aspektem jest też odpowiednia impregnacja materiału. Umożliwi ona ulepszenie jakości kostki brukowej i wydłużenie jej żywotności. Doświadczona ekipa budowlana, wysoka jakość materiałów w połączeniu z zastosowaną impregnacją daje pewność, że efekt zadowoli najbardziej wymagających klientów.

RAMPA Imielin współpracuje ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, składającymi się ze specjalistów w danej dziedzinie. Pośredniczymy w świadczeniu usług brukarskich na najwyższym poziomie.

Prężnie rozwijamy zasięg naszych usług, aby zadowolić coraz większą rzeszę klientów. Jako, że jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad siedemnastu lat, doskonalone znamy potrzeby i oczekiwania kupujących. Staramy się tak dostosować nasze usługi, aby wpasowywały się w wizje klientów. Ich zadowolenie to nasz sukces.

W usługach brukarskich nieoceniona jest dokładność, precyzja i schludność. Praca powinna zostać wykonana estetycznie i starannie. Z naszej strony możemy zagwarantować właśnie taki styl pracy ekip, z którymi współpracujemy. Doświadczeni fachowcy o brukarstwie wiedzą wszystko, nic nie jest w stanie ich zaskoczyć, co zapewnia klientom komfort i spokój. Charakteryzujemy się rzetelnością i kompleksowością – oferujemy szereg innych usług przydatnych przy remoncie czy budowie. Usługi brukarskie adresujemy zarówno do właścicieli firm, osób indywidualnych, jak i instytucji publicznych. Na przestrzeni siedemnastu lat działalności firmy udało nam się wypracować renomę i rozpoznawalność marki. Jesteśmy napędzani pasją i chęcią ciągłego rozwijania naszych umiejętności i kwalifikacji. Utrzymujemy jakość świadczonych przez nas usług na wysokim poziomie. RAMPA Imielin to rodzinna firma budowlana, która stawia na ciągłą naukę. W trosce o satysfakcję naszych klientów cały czas poszerzamy asortyment, zatrudniamy doświadczonych specjalistów i uczestniczymy w szkoleniach rozwijających kwalifikacje. Dbałość o kontakty biznesowe jest dla nas bardzo ważna. Wiemy, że dobre relacje z przedstawicielami firm branż pokrewnych są istotne dla udoskonalenia obsługi klienta. Oferujemy szereg usług, między innymi montaż okien, drzwi, podłóg, transport, malowanie, tynkowanie, murowanie czy brukarstwo.

Mottem naszej firmy jest wspieranie klientów na każdym etapie projektu.

Ich wygoda jest najważniejsza, dlatego opracowaliśmy trzy filary obsługi.

Pierwszy dotyczy wsparcia na etapie projektu – specjaliści dokonują analizy, pomagają w zaplanowaniu działań i dobraniu odpowiednich materiałów. Wykonują również wycenę poszczególnych etapów projektu.

Drugim filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Specjaliści to podstawa dobrze wykonanego projektu. Współpracujemy z ekipami, które z ręką na sercu możemy polecić naszym klientom.

Trzeci filar to logistyka przy budowie – przygotowujemy materiały i dostarczamy na czas do wskazanego miejsca. Staramy się, aby budowy naszych klientów przebiegały w sposób nieskomplikowany i bezstresowy.

Opracowane przez nas filary obsługi klienta sprawiają, że realizacja całego projektu przebiega gładko i sprawnie. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami czterech Certyfikatów Firma Godna Zaufania. Jest to dowód naszej rzetelności, dokładności i wiary, jaką klienci w nas pokładają. RAMPA Imielin to właściwa opcja dla każdego, kto ma w planach przeprowadzić budowę – drobną lub trochę większą. Doradztwo na najwyższym poziomie, zaufane ekipy budowlane, specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem to gwarancja szybko i sprawnie wykonanej pracy.

Skontaktuj się z nami: