Libet Platinium – przestrzeń inspiracji

Tu zobaczysz produkt na żywo, dotkniesz go, przyjrzysz się fakturze i kolorystycznym detalom. Do tego sprawdzisz, jak prezentuje się w świetle dnia.. W tym ogrodzie zaplanowanie spójnej i eleganckiej przestrzeni wokół domu to już nie wyzwanie, ale przyjemność. Bo Libet Platinium to ogrody w najlepszych centrach budowlanych i wykończeniowych. Teraz także w Imielinie.

Libret Platinium przy rampie - największa przestrzeń inspiracji w okręgu

Showroom w skali makro powstał przy centrum Rampa Imielin, gdzie na powierzchni aż 450 metrów kwadratowych znajdziemy różne sposoby zabudowy kostki brukowej oraz innych komponentów małej architektury. Co najważniejsze – mamy szansę na wybór nie tylko spośród szerokiej oferty standardowych produktów marki Libet, ale też jej najnowszych kolekcji.

W Libet Platinium nie brakuje designerskich rozwiązań naznaczonych nowoczesnym wzornictwem. Od kilku lat w projektowaniu przestrzeni przydomowej królują szarości oraz proste, geometryczne kształty. Miłośnicy takich rozwiązań znajdą w Libet Platinium propozycje do wykorzystania we własnych ogrodach. Zadowoleni będą też ci, którzy cenią sobie prostą elegancję klasycznych form.

Ogrodzenia, które zapraszają

Do stworzenia spójnej przestrzeni naszego ogrodu potrzebujemy jednak także wyznaczenia granic i optycznego domknięcia całości, niezbędne są przegrody zapewniającej prywatność.

– Zestawiliśmy w naszym centrum całą gamę nowoczesnych ogrodzeń. Coraz rzadkiej spotyka się wysokie płoty, zamykające zdecydowanie i agresywnie przestrzeń wokół domu. Modne stają się te niższe odkrywające teren – mówi Barbara Huzarewicz, właściciel centrum Rampy Imielin.

Ekspozycja jak ogród

Najnowsze wzory przegród spójnie łączą się w centrum z innymi elementami małej architektury. Całość zaprojektowali designerzy Libet w taki sposób, by wszystkie wykorzystane produkty można było zobaczyć w takim kontekście, w jakim będą później towarzyszyć nam w domu. Mała architektura łączy się tu z krzewami i kwiatami. Nawierzchnie prezentują się w otoczeniu ogrodzeń, a całość tworzy pokaz aranżacyjnych możliwości.

Największa oferta w okręgu

Rampa to jedyne centrum z tak szeroką ofertą w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Wizyta tu to oszczędność czasu, bo jako klient masz pewność, że na miejscu znajdziesz nie tylko to, czego szukasz, ale też potężną dawkę inspiracji. Po drugie to oszczędność dla portfela. Platynowa sieć Libet dedykowana jest klientowi indywidualnemu, ale też mniejszym składom budowlanym i wykonawcom. Tych ostatnich kusi nie tylko szeroka oferta, ale też atrakcyjny program lojalnościowy. Wykonawca, robiąc zakupy, ma szansę poszerzyć swój park maszynowy o ubijarkę i inne narzędzia, a także sięgnąć po najwyższe progi rabatowe.