wzorcownia r64
Liczy się wnętrze! Jakie dekoracje dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu?

Liczy się wnętrze! Jakie dekoracje dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu?

Dekoracje mieszkaniowe wydają się niepozornymi obiektami, które pozwalają wypełnić wolną przestrzeń w naszym domowym zaciszu. Jednak umiejętnie zestawione ozdoby są w stanie nadać mieszkaniu własny, indywidualny styl oraz wprowadzić w specjalny nastrój. 

Dekoracje świąteczne

Różnokolorowe lampki świąteczne, drewniane gwiazdki i wieńce bożonarodzeniowe – to tylko niektóre z licznych ozdób nadających prawdziwą świąteczną aurę. W szerokiej ofercie dekoracji świątecznych z pewnością znajdziemy ozdoby zgodne z duchem ciepłej i rodzinnej atmosfery Bożego Narodzenia. Poza charakterystycznymi lampionami i wieńcami, możemy zaintrygować gości, zdobiąc nasze wnętrze świątecznymi figurkami elfów i reniferów. 

Dekoracje ścienne

Klasyczną i jednocześnie najbardziej popularną ozdobą ścienną jest obraz. Oprócz standardowych pejzaży, dużym zainteresowaniem cieszą się także modernistyczne, bardziej abstrakcyjne formy. Świetnie pasują one do mieszkań z nowatorskim wystrojem. Alternatywą dla typowych obrazów są potęgujące nastrój realizmu fototapety. Poza obrazami i fototapetami na ścianie możemy także powiesić drewnianą lub metalową ozdobę. W przeciwieństwie do obrazu, ozdoby z drewna możemy pomalować lub przerobić wedle własnych upodobań. Inspirujące dekoracje ścienne z pewnością upiększą każde mieszkanie. 

Nietypowo - parawan albo kwietnik

Granice w dekorowaniu lokalu wyznacza tylko wyobraźnia, a przedmiotów, którymi możemy upiększyć nasze mieszkanie nie sposób policzyć. Malowane ręcznie wazony i zdobione kwietniki podkreślą charakter domowych roślin. Z kolei parawany w stylu glamour upiększają garderobę, ale są także praktycznym uzupełnieniem wnętrza. Miłośnicy prasy powinni rozważyć zakup praktycznych gazetników, metalowych bądź wykonanych z plastiku.  

Bez względu na to, jaką mamy koncepcję na wyposażenie naszych czterech ścian, dekoracje pozwolą nam ożywić wnętrze i nadać mieszkaniu niepowtarzalny styl. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym marketem budowlanym budowlanym oraz centrum ogrodniczym: