wzorcownia r64

Market dom i ogród

Market dom i ogród

Rampa Imielin to rodzinna firma, która swoje doświadczenie na rynku budowlanym buduje już ponad 17 lat. To pozwoliło jej doskonale poznać potrzeby klientów i dostosować do nich swoją ofertę. Oferta naszego marketu skierowana jest do klientów, którzy planują remont lub zmiany w swoim domu i ogrodzie. Odnajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się piękną i funkcjonalną przestrzenią. Z pomocą naszych produktów odmienisz swój dom i zyskasz przytulne i klimatyczne wnętrza. Zadbasz o swój ogród i bez jakichkolwiek problemów przeprowadzisz w nim wszystkie niezbędne prace. Nasza oferta bazuje na elektronarzędziach, elektryce, zamocowaniach, chemii budowlanej, wyposażeniu domu i ogrodu, łazienki, kuchni, dekoracjach i produktach zoologicznych.

W momencie przeprowadzania remontu niezbędne okażą się elektronarzędzia, które umożliwią nam wykonanie wielu skomplikowanych czynności typu wiercenie, spawanie, piłowanie lub czyszczenie. Z naszymi elektronarzędziami każde z tych zadań stanie się o wiele prostsze! Oferowane przez nas sprzęty posiadają najlepsze parametry i wyróżniają się najwyższą jakością. W centrum budowlanym RAMPA Imielin znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia do wykonania prawidłowej elektryki. W swojej ofercie posiadamy produkty wysokiej klasy, które spełniają wszelkie standardy i wymagania naszych klientów. Ułatwieniem wielu prac remontowych okażą się oferowane przez nas zamocowania w postaci wkrętów, śrub i gwoździ. U nas odnajdziesz całą gamę chemii budowlanej w postaci farb, pian, klejów, silikonów i gruntów.

Poznaj naszą ofertę:

Market RAMPA Imielin

Nasz market doskonale zadba o wygląd twojego domu i ogrodu. W jego asortymencie znajdują się okna, drzwi i panele podłogowe, bez których żadna budowa domu nie mogłaby dojść do skutku. Oferujemy najlepsze narzędzia ogrodowe, meble i grille, które przekształcą twój ogród w serce domu i główne miejsce rodzinnych spotkań.

Z naszą pomocą skompletujesz całe wyposażenie swojej kuchni i łazienki. W naszym markecie znajdziesz kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, płytki oraz fugi. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z projektu aranżacji łazienki i kuchni.

Istotnym działem naszego marketu są dekoracje. To właśnie one są dopełnieniem całości, stworzonej przez nas koncepcji i projektu. Czasem nawet najmniejszy, na pozór nieistotny detal może odmienić charakter wnętrza. Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria tworzą wygodną i wyjątkową przestrzeń, w której aż chce się spędzać miło czas! Najpiękniejszy i najnowocześniejszy dom bez atrakcyjnych i przytulnych wnętrz, nie spełni naszych oczekiwań. Pomożemy ci stworzyć wnętrza, w których wypoczniesz i poczujesz się naprawdę, jak w domu. Dzięki naszym wazonom, lampom i świecom każde wnętrze nabierze elegancji i szyku. Nasze tekstylia w postaci pościeli, poduszek i koców umilą Ci każdy wieczór i będą oryginalnym akcentem każdej sypialni.

Nasza firma nie zapomina o pupilach, poświęcając im osobny dział zoologii. Tutaj odnajdziesz wszystko, czego potrzebuje do życia twój zwierzak! Doskonale zbilansowane karmy, smycze i akcesoria, które z pewnością staną się towarzyszem waszych wspólnych spacerów.

Wiemy, że klienci najczęściej kierując się znakomitą jakością produktów i prawidłowym stosunkiem jakości do ceny. W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz propozycje najlepszych marek w atrakcyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania, najwyższe parametry i niepowtarzalna stylistyka to powody, dla których pokochasz nasze produkty. Zajrzyj do naszego marketu i pozwól nam spełnić wszystkie twoje potrzeby!

Nasz specjalista chętnie Cię oprowadzi, pokaże ciekawe aranżacje i dopasuje je do Twoich potrzeb.

Galeria zdjęć

Partnerzy

Firmy, z którymi współpracujemy w RAMPA
IMIELIN

    Kontakt

    Zapraszamy do kontaktu z naszym marketem budowlanym budowlanym oraz centrum ogrodniczym: