Akcesoria do basenów ogrodowych

Akcesoria do basenów ogrodowych

  1. Strona główna
  2. »
  3. Akcesoria do basenów ogrodowych

Przydomowa strefa relaksu to rozwiązanie idealne na letnie, gorące dni. Warto pomyśleć o inwestycji w basen ogrodowy, kolorowe leżaki i dmuchane materace do wody. To super sposób na spędzenie czasu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Własny basen Imielin i akcesoria pozwolą ochłodzić się, wypocząć, a nawet zorganizować basenowe przyjęcie. Nie trzeba przejmować się tłumami, które co roku odwiedzają wielkomiejskie kąpieliska.

Bogactwo rozmiarów i typów basenów ogrodowych, umożliwi stworzenie wakacyjnej strefy w każdym ogrodzie (nawet tym malutkim!). Rampa Imielin w swojej ofercie ma baseny zarówno rozporowe, baseny dmuchane, jak i te na stelażu. Pełen relaks zagwarantują wakacyjne dodatki basenowe. Duża gama kolorystyczna to gwarancja, że parasole ogrodowe i dmuchane materace będą pasować do każdego stylu i ogrodu.

Materace do wody

Przydomowy basen to opcja nie tylko dla fanów pływania, ale też dla leniuchów, którzy uwielbiają wygrzewać się w wodzie.. Rekreację zapewnią dodatki w formie materaców do wody. To doskonały gadżet nie tylko do dziecięcej zabawy, ale także dla każdego dorosłego.

Kształty i kolory są nieograniczone. Materace są wykonane ze specjalnego materiału, który jest odporny na wysoką temperaturę. Bez obaw można ich używać nawet przy największych upałach!

Parasole i leżaki na basen

W okolicach basenu jesteśmy szczególnie narażeni na poparzenia słoneczne. Skuteczną ochronę przed promieniami UV zapewnią solidne parasole basenowe. Zapraszamy do Rampa Imielin, jeśli poszukujesz parasola, który szybko i sprawnie zamontujesz w swoim ogródku. Nasze parasole są uniwersalnie i bardzo łatwe w obsłudze. Szybko można zmienić ich wysokość i kąt nachylenia. Nie tylko zagwarantują cień, ale także stworzą spójny wygląd Twojej strefy relaksu.

Elementem niezbędnym w przydomowej, wakacyjnej strefie, są oczywiście leżaki basenowe. Leżak rozłożony przy basenie, umożliwia opalanie, a skryty pod parasolem to gwarancja odpoczynku. W Rampa Imielin leżaki są wyprofilowane pod kształt ciała. W wielu modelach umieszczone zostały regulowane zagłówki i podłokietniki. W zależności od upodobań, wybierać możesz spośród eleganckich drewnianych modeli, jak i tych kolorowych wykonanych z plastiku.

Chemia basenowa

Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest jakość wody. Ma ona kluczowe znaczenie dla zdrowia i komfortu użytkowników. Sprzęt basenowy będzie długo w świetnym stanie, jeżeli odpowiednio się o niego zadba. 

Przydatne będą do tego produkty takie jak filtry i chemia basenowa. W Rampa Imielin dostępne są środki flokujące, koagulacyjne i tabletki tlenowe. Mikroorganizmy najlepiej zwalczać przy użyciu chloru. Warto wybierać produkty sprawdzonych producentów, ponieważ chemia ma wpływ na nasze zdrowie. W Rampa Imielin znajdziesz wszystko do stworzenia strefy wypoczynku w ogrodzie. Dzięki naszym produktom poczujesz się jak na tropikalnych wakacjach!

 

CHCESZ STWORZYĆ BASENOWY RAJ?

Skontaktuj się z nami: