Ochrona zwierząt

Ochrona zwierząt

  1. Strona główna
  2. »
  3. Ochrona zwierząt

Zwierzęta często traktowane są jak pełnoprawni członkowie rodziny. Badania wskazują na to, że niemal połowa z Polaków ma w swoim domu psa lub kota. Zwierzęta to prawdziwi przyjaciele człowieka, którzy towarzyszą mu każdego dnia. Właśnie dlatego ich właściciele robią wszystko, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Zespół Marketu Rampa Imielin zadbał o to, aby w jego asortymencie nie zabrakło specjalnych środków i produktów, z pomocą których zatroszczysz się o ochronę i pielęgnację swoich zwierząt.

Zwierzęta, które często spacerują po zaroślach i trawie, są szczególnie narażone na ukąszenia i ugryzienia owadów. Psy najczęściej stają się ofiarą kleszczy, które tylko czekają, aby ukryć się w ich sierści. Ukąszenia tych owadów mogą być przyczyną niebezpiecznych chorób i innych powikłań, które niejednokrotnie prowadzą do śmierci. Warto zadbać o zdrowie naszych zwierzaków, aby mogły cieszyć się nim przez długie lata i nie wymagały zbyt częstych wizyt u weterynarza, które zawsze są dla nich powodem do stresu.

W naszym Markecie posiadamy szereg produktów, które chronią zwierzę przed atakiem pasożytów i prowadzą do ich obumarcia. Nasz asortyment poszerzyliśmy o specjalistyczne preparaty, obroże i inne specyfiki, które są niezwykle łatwe w użyciu, a co najważniejsze skuteczne w walce z groźnymi pasożytami.

Market Rampa Imielin to miejsce, w którym odnajdziesz także zróżnicowany wybór obroży i smyczy, które znakomicie sprawdzą się w trakcie codziennych spacerów z Twoim psem. Posiadamy modele idealnie dopasowane pod względem wielkości i potrzeb Twojego pupila. Nasz zespół doskonale wie jak istotna jest codzienna pielęgnacja i dbanie o sierść zwierzaków. W trosce o ich wygląd oraz samopoczucie, do naszego asortymentu wprowadziliśmy specjalistyczne kosmetyki, dzięki którym właściciele mogą zapewnić im profesjonalną opiekę bez potrzeby korzystania z usług salonu.

Skontaktuj się z nami: