Smycze

Smycze

W każdym domu, w który mieszkają czworonogi, potrzebna jest smycz. Bez niej trudno sobie wyobrazić spacer, szczególnie gdy w pobliżu możemy napotkać sąsiadów, inne zwierzęta czy samochody. Smycz odpowiada za bezpieczeństwo nie tylko ludzi, ale również samego pupila, który w nieprzewidywalny sposób może zareagować na różne bodźce podczas spaceru. Na rynku istnieje jednak wiele rodzajów smyczy, które są dedykowane dla zwierząt o określonych wymiarach, potrzebach i zachowaniach. Parametry, które określają smycz to przede wszystkim materiał, z którego została wykonana, ale także jej długość czy możliwość i system zwijania.

Najpopularniejszymi rodzajami smyczy są smycze nylonowe, łańcuszkowe i skórzane. Smycze nylonowe cieszą się dużą popularnością wśród posiadaczy czworonogów ze względu na ceny i uniwersalność. Mają również dobrą wytrzymałość i są wygodne dla użytkowników. Smycze łańcuszkowe są bardzo trwałe — ich rozerwanie jest bardzo trudne, co stanowi duży atut dla wszystkich właścicieli większych i silniejszych psów. Ostatnią kategorią smyczy są smycze skórzane, które mają zaletę w postaci eleganckiego wyglądu, jednak są nieco mniej praktyczne niż zwykłe modele nylonowe. Poza tym, do wyboru mamy jeszcze smycze materiałowe, które najczęściej powstają z grubo plecionych i wytrzymałych sznurów. Ich atutem jest ekologiczny charakter i wygodne użytkowanie. Inne rodzaje to smycze taśmowe, czy smycze do biegania, a nawet jazdy na rowerze przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią uprawiać sport ze swoim czworonożnym przyjacielem. Wybór odpowiedniej smyczy to kwestia niezwykle istotna dla bezpieczeństwa, zadowolenia i zdrowia naszego zwierzaka.

Market Dom i Ogród w RAMPA Imielin to miejsce, w którym znajdziesz bardzo duży wybór przeróżnych modeli smyczy w atrakcyjnych cenach. Począwszy od nieskomplikowanych smyczy, przez modele dedykowane specjalnym potrzebom, na profesjonalnych smyczach sportowych skończywszy. Niezależnie od tego, jakiej smyczy potrzebujesz, RAMPA Imielin to sklep, w którym kupisz ją w dobrej cenie i z profesjonalnym doradztwem fachowego zespołu.

Od lat cieszymy się nieskazitelną renomą i pozycją lokalnego lidera w zakresie nie tylko realizacji i logistyki projektów, ale także w sprzedaży produktów do domu i ogrodu. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie i zapoznaj się z naszą niezwykle bogatą ofertą smyczy najlepszych producentów.

Skontaktuj się z nami: