Kleje do płytek

Atlas
Mapei
skała
Sempre
ADW
Euro-Mix
Górażdże
Rolas
icopal
megaron

Kleje do płytek

Każdy kto planuje mniejszy lub większy remont powinien zadbać o dobrą jakość materiałów budowlanych, w tym chemię budowlaną. Zaliczają się do niej między innymi farby, lakiery, impregnaty oraz produkty spajające, wypełniacze i materiały powłokowe. Kleje montażowe mają bardzo szerokie zastosowanie – są niezbędne przy pracach budowlanych czy wykończeniowych. Można rozróżnić wiele rodzajów klejów – niektóre służą do mocowania przedmiotów do ściany, inne do płytek, a jeszcze inne do dachówek. Właściwy dobór kleju i poprawna jego aplikacja to gwarancja trwałego klejenia.

W asortymencie marketu Rampy Imielin można znaleźć kleje wodne, które stosuje się w większości prac montażowych. Są bezpieczne dla powierzchni, do której mocujemy przedmioty – nie uszkodzą jej. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, gdy aplikujemy klej wodny do porowatej, chłonnej powierzchni. Kleje cyjanoakrylowe świetnie nadają się do drobnych napraw. Schną szybko i mocno wiążą. Idealnie sprawdzą się dla majsterkowiczów amatorów. Kleje dyspersyjne to kleje akrylowe bezzapachowe. Używamy ich do klejenia paneli, parkietów i drewna, ale również styropianu, tworzywa sztucznego czy lustra. Aby dobrze związały, należy przez jakiś czas dociskać do powierzchni. Klejów neoprenowych używa się do wszelkiego rodzaju naprawach domowych, na przykład sklejania kubków czy talerzy. Kleje epoksydowe dwuskładnikowe musimy najpierw odpowiednio wymieszać, a uzyskamy trwałą i wodoodporną mieszankę. Takim klejem można wypełniać pęknięcia i ubytki. Kleje polimerowe mają podobne właściwości, jednak nie potrzebują mieszania. Mają niższą odporność i dłużej schną. Kleje poliuretanowe idealnie nadają się do klejenia parkietów, jednak wymagają mocnego ściskania elementów, aby efekt był zadowalający.

W markecie Rampa Imielin posiadamy szeroki wybór chemii budowlanej, w tym klejów budowlanych, montażowych i wykończeniowych. Dobór kleju o odpowiednich właściwościach jest bardzo istotny, ponieważ od tego zależy trwałość naszej pracy. W Rampie pracują profesjonaliści, którzy w przypadku wątpliwości, jaki klej wybrać, zawsze doradzą. Zakupy w naszym markecie to gwarancja wysokiej jakości produktów i najlepszej obsługi klienta.

Skontaktuj się z nami: