Tapety

Tapety

Tapeta to element wnętrza, który potrafi całkowicie odmienić jego charakter. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które myślą o tym, aby odświeżyć swoje wnętrze, jednak nie wiedzą na jakie zmiany się zdecydować. Dzięki szerokiej palecie barw oraz wzorów mamy szansę odnaleźć tapetę, która będzie stanowić doskonałe dopełnienie całej aranżacji, ociepli wnętrze i sprawi, że stanie się ono jeszcze bardziej przytulne. Na rynku możemy obecnie spotkać tapety wykonane nie tylko z papieru, ale także z innych materiałów typu winyl, akryl lub szklane włókno. Taka różnorodność pozwa1a nam wybrać model zgodny z naszym gustem oraz preferencjami.

Tapeta to funkcjonalny dodatek wnętrzarski, który nie tylko wzbogaca przestrzeń, ale także posiada wiele innych, bardziej praktycznych zastosowań. Decydując się na tapetę z dużymi, graficznymi wzorami, możemy sprytnie zamaskować wszelkie nierówności na ścianie, z którymi nie poradziła sobie dotąd farba. Praktycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się szczególnie przy małych dzieciach, będą tapety zmywalne, które łatwo będzie utrzymać w czystości. Nie każdy wie, że z pomocą tapety możemy także ocieplić daną ścianę. W tym celu wybierzmy model, który swą fakturą imituje tkaninę. Niektóre z tapet (szczególnie te korkowe) posiadają również właściwości akustyczne, dlatego z powodzeniem sprawdzą się momencie, kiedy zechcemy wyciszyć nasze wnętrze.

Tapety to rozwiązanie, które już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością we wnętrzach. Niezależnie od tego, jaki styl we wnętrzu preferujemy, w trakcie wizyty w naszym Markecie z pewnością uda nam się odnaleźć model, który będzie idealnie się z nim komponował.

Jeżeli nie masz doświadczenia w tym zakresie i trudno jest Ci wybrać właściwy model, poproś o pomoc kogoś z naszej obsługi! Zespół Rampa Imielin to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobywali po to, aby móc się nią później dzielić z naszymi klientami.

Skontaktuj się z nami: