wzorcownia r64

Dom i Ogród to jeden z najobszerniejszych działów naszego marketu. Odnajdziesz w nim wszystko, co potrzebne będzie Ci do zagospodarowania przestrzeni twojego domu i ogrodu. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania i przedstawią całą gamę produktów, jakie mogą Cię zainteresować. Odwiedź nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować! Z naszą pomocą uzyskasz swój wymarzony ogród! Oferujemy szeroki wybór narzędzi ogrodowych, z pomocą których bez problemu przeprowadzisz wszystkie rutynowe prace w swoim ogrodzie. Aby nasz ogród mógł być piękny i zadbany, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. W naszym markecie nie brakuje narzędzi, które umożliwią Ci przycięcie obumarłych gałęzi, zadbanie o trawnik i wykonanie wielu innych drobnych czynności. Dział Dom i Ogród to miejsce, w którym odnajdziesz wszystkie elektronarzędzia ogrodowe, które okażą się niezbędne w momencie wykonywania wielu prac. W naszym asortymencie znajdziesz także narzędzia, dzięki którym zbudujesz w swoim ogrodzie inteligentne systemy nawadniania.

DZIAŁ I

Preparaty i akcesoria

Wiemy, jak ważne są dla wszystkich właścicieli ich pupile dlatego do naszego marketu wprowadziliśmy produkty służące ich ochronie. Wybierając preparaty i akcesoria dostępne w naszym sklepie, będziecie państwo mieli pewność, że nic im nie zagraża. Nasz asortyment poszerzyliśmy także o trutki i repelenty, dzięki którym walka z gryzoniami i owadami przestanie być problemem! Oferowane przez nas środki chemiczne to substancje działające odstraszająco i trująca na wszystkie szkodniki. Doskonale wiemy, że obecność komarów i innych owadów może zniszczyć nawet najprzyjemniejsze chwile, pozostawiając po sobie dyskomfort związany z ukąszeniami dlatego nasze repelenty okażą się pomocne w trakcie letnich wycieczek i wieczorów na świeżym powietrzu.

DZIAŁ II

Ogród

Ogród to serce naszego domu. To w nim spędzamy większość swojego wolnego czasu w letnim sezonie, wyprawiając przyjęcia i imprezy dla bliskich. Jego aranżacja jest tak samo ważna, jak i urządzenie całego domu. O jego klimacie i ostatecznym wyglądzie nie decydują już tylko rośliny, ale także dekoracje i meble. W naszym markecie odnajdziesz wysokiej jakości meble tarasowe, które będą służyć Ci przez lata. Idealnie wpasują się w stylistykę twojego ogrodu i będą znakomitym dopełnieniem jego przestrzeni. Niezbędnym elementem wszystkich letnich przyjęć jest oczywiście grill. To z jego pomocą przyrządzimy kolację dla znajomych i będziemy mogli jak co roku cieszyć się smakiem pieczonych kiełbasek.

DZIAŁ III

Drzwi i okna

Wybór drzwi i okien to istotny etap remontu lub budowy nowego domu. Zanim zdecydujesz się na konkretny model, zajrzyj do naszego marketu i zobacz, co możemy Ci zaoferować. W naszym asortymencie posiadamy drzwi wykonane z wielu surowców i o zróżnicowanej stylistyce, która będzie idealnie komponowała się z wnętrzem twojego domu. Oferujemy najwyższej jakości okna, które zadbają o twój komfort i zabezpieczą pomieszczenie przed przenikaniem do jego środka zimna.

DZIAŁ IV

Panele

Jednym z elementów działu Dom i Ogród są także panele – niezbędna część wyposażenia naszego domu lub mieszkania. To właśnie panele są najczęściej spotykanym rodzajem podłóg, jakie możemy zobaczyć w większości domów. Zróżnicowana oferta sprawia, że trudno jest znaleźć wśród tylu propozycji tę jedyną, najlepszą. Market to miejsce, w którym klienci mogą liczyć także na pomoc w doborze odpowiedniego typu paneli i skorzystać z możliwości ich montażu.

Produkty do domu i ogrodu w naszej ofercie

Planta
Tefal
Colorit
vidaron

    Kontakt

    Zapraszamy do kontaktu z naszym marketem budowlanym budowlanym oraz centrum ogrodniczym: