Malowanie

Malowanie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Malowanie

Każdy z nas raz na jakiś czas potrzebuje zmiany. Najprostszym sposobem, żeby diametralnie odmienić wnętrze, jest pomalowanie ścian. Trendy w aranżacji każdego roku są inne, dziś podobają nam się biele, szarości i drewno, a jutro w nasz gust trafią wzory, kwiaty i żywe kolory. Wszyscy powinni czuć się w swoim domu lub biurze komfortowo. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że barwy, jakimi się otaczamy, znacząco wpływają na nasze samopoczucie i nastrój. Jedne kolory sprawiają, że rozpiera nas energia, mamy mnóstwo motywacji do działania, inne uspokajają, wyciszają i pozwalają skupić myśli.

Malowanie ścian jest ostatnim etapem prac w pomieszczeniach. Ma ono ogromny wpływ na finalny efekt wizualny. Jedną z usług oferowanych przez firmę RAMPA Imielin jest malowanie ścian w biurach, domach czy mieszkaniach. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Oprócz fachowego doradztwa dotyczącego najlepszych technik malarskich, służymy radą w kwestii doboru odpowiedniego koloru do wnętrza.

Jesteśmy firmą współpracującą jedynie ze sprawdzonymi ekipami remontowymi. Specjalistyczne narzędzia i profesjonalni fachowcy to podstawa solidnie wykonanego remontu. Nasz zaufany zespół charakteryzuje się starannością, dokładnością i precyzyjnością. 

Bardzo dużą wagę przywiązuje do estetyki pomieszczeń. Ekipa pracuje w sposób schludny – przy każdym remoncie dokładnie zabezpiecza podłogę oraz meble, aby ochronić je przed odpryskami farmy. Nasi klienci mogą być spokojni o to, że żaden przedmiot znajdujący się w pokoju nie „ucierpi”. Niezwykle ważny jest dla nas również dobór wysokiej jakości materiałów i narzędzi, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowego efektu końcowego.

RAMPA Imielin wykonuje wiele zróżnicowanych projektów, dzięki czemu nasi specjaliści wciąż poszerzają wiedzę i zdobywają cenne doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę, że remont to niezwykle stresujący czas. My gwarantujemy naszym klientom komfort psychiczny, spokój i profesjonalizm. Praktyka sprawiła, że wiemy na jakie elementy zwracać szczególną uwagę. Przez siedemnaście lat działalności firmy nauczyliśmy się, że kluczem do sukcesu jest ciągłe podwyższanie swoich kwalifikacji i podążanie za trendami w świecie budownictwa. 

Chcemy być coraz lepsi i obsługiwać naszych klientów na coraz wyższym poziomie. Zgłębianie wiedzy na temat materiałów jakie wykorzystujemy oraz nowych technik pracy pozwoliło nam zbudować markę znaną i cenioną na rynku. Ponad to czterokrotnie zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Firma Godna Zaufania, co jest wynikiem ciężkiej pracy jaką włożyliśmy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

RAMPA Imielin jest rodzinną firmą budowlaną. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, aby wciąż zdobywać nowe umiejętności bądź doskonalić te, które już posiadamy. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami z branży, co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. W naszej ofercie można znaleźć produkty wyposażenia domu i ogrodu oraz materiały budowlane. Proponujemy również zróżnicowane usługi, między innymi malowanie, tynkowanie, docieplanie budynków, montaż okien, podłóg i drzwi. Uważamy, że wspieranie klientów na każdym etapie projektu wpływa na ich zadowolenie. Komfort jest najważniejszy, dlatego opracowaliśmy trzy filary obsługi. 

Pierwszy filar dotyczy wsparcia na etapie projektu- specjaliści dokonują szczegółowej analizy, pomagają w skrupulatnym zaplanowaniu działań i dobraniu odpowiednich materiałów. Wykonują również wycenę poszczególnych etapów projektu.

Drugim filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Fachowcy są podstawą dobrze wykonanego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami, które z ręką na sercu możemy polecić naszym klientom. 

Trzeci filar to logistyka przy budowie – przygotowujemy materiały i dostarczamy na czas do wskazanego miejsca. Dbamy o to, aby remonty naszych klientów przebiegały w sposób bezproblemowy – stres i niepokój bierzemy na siebie.

Dokładamy wszelkich starań, aby remonty naszych klientów przebiegały szybko, sprawnie i profesjonalnie. Filary obsługi klienta zostały tak zaprojektowane, że optymalizują przebieg całego projektu. Każdy z etapów jest dopracowany, dzięki czemu możemy maksymalizować efektywność naszych działań.

Skontaktuj się z nami: