Fugi

Fugi

Urządzanie łazienki oznacza pracę związaną z wieloma detalami i najmniejszymi szczegółami, które mają wpływ na jej późniejszą funkcjonalność. Podstawą w każdej łazience jest armatura i płytki — nadają one temu pomieszczeniu charakter, wpływają na bezpieczeństwo i czas, który jest potrzebny do jego pielęgnacji. Kluczem do sukcesu w tym aspekcie są jednak fugi, które mają olbrzymi wpływ na ostateczną prezencję płytek. Fugi stanowią bardzo ważny element aranżacji łazienkowego wnętrza — należy zatem przyłożyć się do ich wyboru i wykonania. Niezależnie od tego, czy postawimy na płytki ceramiczne, czy naturalny kamień, fugi są tutaj podstawą. Funkcje fug nie są jednak tylko estetyczne — dotyczą również aspektów praktycznych, w tym zabezpieczenia niewykończonych krawędzi, ochrony przed brudem i wodą czy zwiększenia ich przyczepności do podłoża. Fugę należy dopasować do barw w pomieszczeniu oraz wielkości i kształtu płytek. Kolorystyka fug zaczyna się na bieli i beżach, a kończy na wymyślnych kolorach, które pozwalają tworzyć unikalne kontrasty. Obecnie na rynku znajdziemy cały szereg rodzajów fug, począwszy od tradycyjnych fug cementowych, przez uniwersalne fugi elastyczne czy zaawansowane i wyjątkowo odporne fugi epoksydowe, aż po łatwe do wykonania fugi akrylowe idealne do powierzchni z podgrzewaniem.

Stawiamy wyłącznie na najlepszych i najbardziej docenianych producentów fug, dzięki czemu oferujemy naszym klientom tylko sprawdzone i solidne rozwiązania w dobrych cenach. Market Dom i Ogród RAMPA Imielin to idealne miejsce na urządzanie łazienki, w którym znajdziesz absolutnie wszystkiego, czego potrzebujesz. Selekcja idealnie dopasowanej do naszych oczekiwań fugi jest kluczowym aspektem atrakcyjnego wykończenia — to powód, dla którego warto wybierać wyłącznie renomowane produkty o wysokiej trwałości i jakości.

Wpadnij do RAMPA Imielin, a pomożemy Ci dobrać fugi, które uzupełnią styl aranżacji w Twojej łazience i będą stanowiły gwarancje jej wieloletniego bezproblemowego użytkowania. Zaufaj naszemu doświadczeniu w zakresie budowy i urządzania łazienek i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować!

Skontaktuj się z nami: