Łączniki

Łączniki

  1. Strona główna
  2. »
  3. Łączniki

Na dziale elektryka w markecie Rampa Imielin można znaleźć szeroki wybór łączników elektrycznych. Są to aparaty służące do załączania i wyłączania prądu w jednym lub większej liczbie obwodów. Łączniki dzielą się na łączniki prądu stałego, przemiennego oraz stałego. Przy zakupie urządzeń, które obsługują prąd, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość ich wykonania. W tym przypadku nie można oszczędzać, gdyż z elektrycznością nie ma żartów! Lepiej zainwestować w porządne łączniki, niż później borykać się z różnego rodzaju awariami.
Ze względu na wartość napięcia dzielimy łączniki elektryczne na niskonapięciowe i wysokonapięciowe, z kolei ze względu na sposób załączania i wyłączania: mechanizowane, półprzewodnikowe i hybrydowe. Jeśli nie mamy doświadczenia w elektryce, warto doradzić się zaprzyjaźnionego specjalisty lub pracownika sklepu, który odpowiednio doradzi w tej kwestii. Sposób zamontowania łączników ma związek z rodzajem instalacji, w której będzie funkcjonować.

W markecie Rampa Imielin na dziele elektryka znajduje się wiele produktów codziennego użytku, takie jak baterie, akumulatory czy ładowarki, ale również urządzenia niezbędne do budowy domu czy remontu mieszkania – domofony, dzwonki, alarmy oraz gniazda, wtyczki i właśnie łączniki.

Przykładamy największą wagę do klasy oferowanych przez nas produktów, a w kwestii elektryki jest to bardzo istotne, gdyż w grę wchodzi nasze bezpieczeństwo.

Wybierając łączniki sprawdzonych marek można być spokojnym. Specjaliści pracujący w naszym markecie znają się na rzeczy, dlatego zawsze chętnie doradzą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Kupując w Rampie ma się gwarancję jakości, obsługi na najwyższym poziomie i fachowej wiedzy, popartej wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlano-remontowym. U nas znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia do wykonania prawidłowej elektryki.

Skontaktuj się z nami: