Przedłużacze, rozgałęźniki

Łączniki ciesielskie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Przedłużacze rozgałęźniki

Prawie w każdym domu występuje ten sam problem – za mało kontaktów, za dużo sprzętów. Niedostateczna ilość miejsca na podłączenie urządzeń do prądu to również częsty kłopot w biurach, szkołach czy urzędach, ponieważ obecnie każdy pracuje na komputerze, do tego musi podłączyć drukarkę, telefon, radio, lampę, tablet – można tak wymieniać bez końca. Podłączenia wielu urządzeń jednocześnie w dużej mierze zwiększa komfort codziennej pracy. Na szczęście nie trzeba rozkuwać ścian, ciągnąć przewodów i montować dodatkowych gniazdek. Wystarczy zainwestować w dobrej jakości przedłużacze rozgałęźniki.

Rodzajów przedłużaczy elektrycznych jest bardzo wiele, począwszy od długich przedłużaczy ze zróżnicowaną liczbą gniazdek, po wtyczki, które podłącza się bezpośrednio do kontaktu, rozgałęziające się na kilka gniazdek. Przedłużacze mogą, lecz nie muszą, posiadać uziemienie, włączniki bądź ochronę przeciwprzepięciową, która pozwala na bezpieczne podłączenie wielu sprzętów jednocześnie – w przypadku awarii sieci, nic złego się nie stanie. Oferta przedłużaczy jest bardzo szeroka, dlatego niezależnie od tego czy szukamy krótkiego przedłużacza pod biurko czy długiego do garażu, z pewnością takowy znajdziemy. Dostępne są modele ze rozmaitą ilością gniazdek, więc podpięcie naprawdę wielu sprzętów w jednym czasie – na przykład w kuchni – nie będzie stanowiło żadnego problemu. Możliwe jest również dopasowanie rozgałęźnika do aranżacji własnego wnętrza – w ofercie marketu jest kilka wariantów kolorystycznych.

Rampa Imielin to rodzinna firma, która zajmuje się fachowymi usługami budowlano-remontowymi oraz sprzedażą wszelkich materiałów i artykułów potrzebnych do urządzenia czy aranżacji domu i ogrodu.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, wiemy, jak przeprowadzać remont, jakich materiałów użyć i jakie sprzęty najlepiej sprawdzą się w danej sytuacji. Klienci mogą liczyć na doradztwo i pomoc na każdym etapie zakupowym. Najwyższa jakość oferowanych produktów w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą – właśnie na to można liczyć w Rampie Imielin.

Skontaktuj się z nami: