Umywalki

Umywalki

  1. Strona główna
  2. »
  3. Umywalki

Odpowiednia umywalka, to kluczowy element w każdej domowej łazience. Na obszernym rynku modele umywalek różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem i kształtem. W chwili obecnej najchętniej kupowanymi umywalkami są te duże i prostokątne, o prostych rogach. Wybór często opiera się na umiejętnym balansowaniu pomiędzy estetyką i praktyką, choć warto wybrać umywalkę, która nie tylko jest funkcjonalna i komfortowa w użytku, ale również pasującą pod kątem wizualnym do naszej łazienki.

Na wstępie, jeszcze przed przystąpieniem do zakupu, musimy podjąć decyzję odnośnie rozmiaru umywalki. Szczególne znaczenie ma to w przypadku łazienek większych. Najmniejszy rozmiar umywalek dostępnych na rynku waha się pomiędzy 40-45 cm. Przeznaczone są głównie do małych łazienek, często gościnnych. Umywalki w rozmiarach 55-60 cm to przeważnie warianty meblowe. Większe umywalki to zdecydowanie modele bardziej luksusowe, które idealnie pasują do przestronnych łazienek.

Po wyselekcjonowaniu umywalek pod kątem wymiarów, czas zastanowić się nad wzorem i kolorem. Dostępnych opcji jest naprawdę wiele- mnóstwo przeróżnych wzorów i kolorów! Z uwagi na uniwersalność, większość asortymentu umywalek dostępnych jest w kolorze białym. Warto zastanowić się nad tym, czy nasza umywalka ma być jedynie delikatnym akcentem łazienki, czy może pełnić rolę kluczowego wyposażenia. Umywalki ceramiczne są popularne wśród klientów, ze względu na dość łatwe utrzymanie czystości. Bardziej wymagającym odbiorcom polecamy umywalki granitowe, stalowe, szklane bądź wykonane z tworzyw sztucznych.

Najpopularniejsze rodzaje umywalek to: wisząca, wisząca z postumentem lub pół postumentem, wisząca narożna, nablatowa, podblatowa bądź wpuszczana w blat, oraz meblowa.

W sklepie Rampa Imielin znajdziesz umywalki w przeróżnych kolorach i stylach. Na miejscu gwarantujemy stuprocentowe zaangażowanie w pomoc przy zakupach naszych klientów.

Skontaktuj się z nami: