Materiały budowlane

Materiały budowlane

Sklep Rampa Imielin to miejsce, w którym budowa domu i każdy remont nabierają tempa! Nie musisz krążyć po mieście w poszukiwaniu niezbędnych narzędzi. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie materiały niezbędne do budowy Twojego domu, a także niewielkich prac remontowych. W swojej ofercie posiadamy zarówno narzędzia, jak i materiały niezbędne do wszelkich prac remontowo-budowlanych. Budowa domu i każdy, nawet najmniejszy remont wywołują na wielu twarzach grymas niezadowolenia lub współczucia. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który lubi remonty! Wszechobecny kurz, pył, gruz, mieszkanie zawalone farbami, a na placu budowy często błoto i chlapa! Przyznajcie, ostatnią rzeczą jaką chcecie jeszcze robić jest jazda po sklepach i porównywanie cen. W Rampie Imielin dostaniecie nie tylko kompleksową obsługę, ale także szeroki wybór asortymentu. Przy dużych zakupach oferujemy liczne zniżki i cenę dopasowaną do potrzeb klienta. Nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą w doborze produktów najlepszej jakości oraz cenie, a także doradzą przy wyborze odpowiednich materiałów lub zamienników. Budowa u nas może rozpocząć się od podstaw. Znajdziesz tutaj wszystkie materiały oraz narzędzia potrzebne do wylania fundamentów, które dzięki wysokiej trwałości materiałów pozwolą na budowę domu na lata! Inwestując kompleksowo w materiały w naszym sklepie możesz otrzymać nie tylko zniżkę, dostawę pod drzwi w umówionym czasie, ale również i pakiet lojalnościowy. Z nami postawisz ściany budynków i przebudujesz istniejące pomieszczenia!

Szeroki wybór cegieł oraz pustaków, które posłużą do budowy nowych ścian jak i przebudowy istniejących. Postawisz z nami ściany nośne jak i działowe według wytycznych postawionymi przez budowlańca! Bez problemu znajdziesz podkłady, tynki, gipsy i gładzie, dzięki którym wyrównasz wszelkie nierówności! Szeroka paleta barw sprawi, że Twoje wnętrza będą przytulną ostoją dla Ciebie i wielu gości. Wśród oferowanych przez nas materiałów znajdują się również materiały do użytku zewnętrznego. Rynny to nieodłączny element każdego budynku. Źle wykonany system rynnowy doprowadzi do zacieków i wprowadzenia wilgoci do domów, a skutkiem tego do rozwoju wielu chorób wśród domowników! W Rampie Imielin nie tylko dowiesz się, jakie systemy rynnowe są najlepsze i jak dobrać je do budynku, ale dostaniesz kompleksową usługę włącznie z doborem akcesoriów do odprowadzania wody. Różnego rodzaju rynny, kolanka, łączniki, kosze, rury spustowe, osadniki, mufy oraz wiele innych, wysokiej jakości akcesoriów czeka w naszych magazynach. Najwyższa jakość materiału i różnorodność. Bez problemu dobierzesz odpowiedni rodzaj: plastikowe bądź z blachy ocynkowanej. Dobry dom to taki, który jest prawidłowo zaizolowany. Pozwala to nie tylko na zachowanie komfortu cieplnego w budynku, ale i na zaoszczędzenie na ogrzewaniu. Źle wykonana izolacja cieplna budynku to nie tylko utrata ciepła z ogrzewania, ale także tworzenie się niebezpiecznych dla zdrowia i nieestetycznych pleśni.

Metrów kwadratowych składu budowlanego
Samochodów z możliwością rozładunku
Kilometry rur, rynien

Poznaj naszą ofertę:

Zamów darmową wycenę

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych pochodzących od C.U.H.B RAMPA Sp. z o.o., z siedzibą w 41-407 Imielin, ul. Józefa Hallera 64 zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, Poz. 1204).

    Galeria zdjęć

      Kontakt

      Zapraszamy do kontaktu z naszym marketem budowlanym budowlanym oraz centrum ogrodniczym: