wzorcownia r64

Fugi i silikony to materiały, które mają za zadanie wypełnić szczeliny między płytkami. Na etapie wykańczania łazienki, w głowie naszych Klientów najczęściej rodzi się pytanie dotyczące tego, który z materiałów zapewni nam lepszą trwałość i lepiej sprawdzi się w naszym mieszkaniu? Otóż fugi stosujemy w miejscach o niskim lub średnim stopniu naprężenia. Silikony natomiast sprawdzają się tam, gdzie istnieją największe naprężenia, czyli między ścianami lub ścianami i podłogą. Warto zastosować je także przy montażu urządzeń sanitarnych.

Dbamy o to, aby każda realizacja przebiegała sprawnie i szybko, a jej efekt spełniał oczekiwania naszych Klientów. Dlatego współpracujemy z profesjonalnymi ekipami budowlanymi, na których zawsze możemy polegać. Wieloletnia obecność na rynku i doświadczenie pozwoliły nam zgromadzić grupę wykonawców, których możemy polecić naszym Klientom z czystym sumieniem. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasi Klienci będą zadowoleni, a ich wnętrze będzie wyglądało doskonale.

Biorąc pod uwagę skład i wysoką elastyczność silikonów, powinno się je stosować w miejscach, które są szczególnie naprężone, tzn. w narożnikach ścian, przy łączeniu ściany z podłogą oraz przy montażu poszczególnych elementów zabudowy do ścian (np. umywalki). Istotne jest to, by przy wykańczaniu danej łazienki stosować odpowiedni silikon — powinien być on odporny na zawilgocenia i posiadać w swoim składzie środki likwidujące grzyby. W ten sposób unikniemy nieestetycznych wykwitów na wannie, w prysznicu oraz na pozostałych elementach wyposażenia łazienki.

Decydując się na remont łazienki, wielu Klientów obawia się, że zakupione przez nich fugi szybko ulegną pęknięciu. Obawy te są zupełnie niepotrzebne, ponieważ taka sytuacja może wystąpić tylko wtedy, gdy wybierzemy tani i słaby jakościowo materiał. Aby nie narazić się na niepotrzebne usterki lub zbyt szybkie uszkodzenie materiału, należy wybierać produkty sprawdzonych producentów — dokładnie takich, jakie posiada w swoim asortymencie Centrum Ogrodniczo-Budowlane Rampa Imielin. Dzięki temu zakupimy fugi, które będą zaprojektowane tak, by nie ulec pęknięciu pod wpływem dużego naprężenia, tylko służyć nam przez lata.

    Kontakt

    Zapraszamy do kontaktu z naszym marketem budowlanym budowlanym oraz centrum ogrodniczym: