Docieplanie budynków

Market dom i ogród

Docieplanie budynków

  1. Strona główna
  2. »
  3. Docieplanie budynków

Zima jest okresem, w którym w bardzo dużej mierze korzystamy z ogrzewania. Im niższe temperatury na zewnątrz, tym więcej pieniędzy musimy przeznaczyć na pokrycie kosztów z tym związanych. Istnieje sposób, który sprawi, że mieszkanie będzie cieplejsze – jest nim docieplenie budynku. Spowoduje ograniczenie opłat za ogrzewanie, czyli nasz dom będzie bardziej oszczędny. O docieplaniu budynku należy myśleć jak o inwestycji, która zwróci się w przyszłości, ponieważ jest to koszt jednorazowy, a raz na zawsze zmniejszy opłaty, które regulowaliśmy w sezonie grzewczym. Warto wiedzieć, że bardzo duża część ciepła wydostaje się przez ściany zewnętrzne budynku, dlatego rozważenie izolacji naszego domu jest właściwym wyborem.

Odpowiednie docieplenie budynku niesie za sobą szereg istotnych korzyści. Jedną z nich jest wyciszenie budynku. Mieszkańcy w znacząco to odczują, ponieważ w ograniczonym stopniu będą słyszeć odgłosy i hałasy dobiegające z ruchliwej ulicy na zewnątrz. Drugą zaletą jest mniejsze ryzyko powstawania pleśni i grzybów na ścianach. Przy ocieplonych ścianach para wodna nie skrapla się, przez co nie ma prawdopodobieństwa wystąpienia tego typu kłopotów. Kolejną istotną kwestią jest zmniejszenie przeciągów w budynku oraz utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności powietrza w każdym z pomieszczeń, co zwiększa komfort domowników. Izolacja domu jest również oszczędnością energii potrzebnej do ogrzania pokoi, a przy tym przyczynia się do redukcji zanieczyszczeń szkodliwych dla środowiska naturalnego.

RAMPA Imielin współpracuje jedynie ze sprawdzonymi, doświadczonymi ekipami budowlanymi, które posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętności. Zdajemy sobie sprawę, że docieplenie budynku to poważna inwestycja, dlatego gwarantujemy naszym klientom staranną, rzetelną i precyzyjną pracę.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie materiałów, które najlepiej sprawdzą się do izolacji konkretnego budynku. Dbamy o to, żeby surowce wykorzystywane przy projekcie były najwyższej jakości. Pragniemy, żeby nasi klienci nie musieli się martwić o budowę i zachowali spokój ducha. Naszym zmartwieniem jest dopięcie wszystkiego „na ostatni guzik”. 

Jako solidna firma budowlana ręczymy za terminowość i jakość wykonanego projektu. Dodatkowo jesteśmy posiadaczami czterech Certyfikatów Firma Godna Zaufania. To dowód wiary, jaką klienci pokładają w naszych fachowcach.

RAMPA Imielin to rodzinna firma budowlana, która działa na rynku już od siedemnastu lat. Stawiamy na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności naszych specjalistów. Idziemy z duchem czasu. Staramy się systematycznie powiększać asortyment i zatrudniamy nowych ekspertów. Bardzo ważne jest dla nas nawiązywanie pozytywnych relacji z firmami z branż pokrewnych. Pomaga nam to obsługiwać i doradzać klientom na jeszcze wyższym poziomie. Oferujemy szereg usług, między innymi montaż okien, drzwi, podłóg, transport, malowanie, tynkowanie, murowanie czy docieplanie budynków. Pragniemy wspierać naszych klientów na każdym etapie projektu. Komfort i spokój interesantów jest priorytetem, dlatego opracowaliśmy trzy filary obsługi. 

Pierwszy filar dotyczy wsparcia na etapie projektu- specjaliści dokonują szczegółowej analizy, pomagają w skrupulatnym zaplanowaniu działań i dobraniu odpowiednich materiałów. Wykonują również wycenę poszczególnych etapów projektu. 

Drugim filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Fachowcy są podstawą dobrze wykonanego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami, które z ręką na sercu możemy polecić naszym klientom. 

Trzeci filar to logistyka przy budowie – przygotowujemy materiały i dostarczamy na czas do wskazanego miejsca. Dopilnowujemy, aby remonty i budowy naszych klientów przebiegały w sposób bezstresowy. Fachowość ekip budowlanych, z jakimi współpracujemy, jest na najwyższym poziomie – wiedza idzie w parze z latami praktyki. 

Dokładnie przemyślane filary obsługi klienta pomagają nam bardzo sprawnie i szybko obsługiwać konsumentów. RAMPA Imielin to właściwy wybór – gwarancja jakości, dokładności i profesjonalizmu.