Murowanie

Murowanie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Murowanie

Murowanie należy do najpopularniejszych form wznoszenia domów w Polsce. To właśnie w tej technologii powstaje około 90% polskich domów jednorodzinnych. Co wpływa na tak dużą popularność tego konkretnego sposobu stawiania budynków? Z pewnością przyczynia się do tego nie tylko szerzona przez Polaków tradycja, ale i rozwój technologiczny czy związana z nim łatwa dostępność materiałów. Świat nieustannie pędzi do przodu, oferując nam coraz więcej możliwości. Postęp widoczny jest także w branży budowlanej, gdzie klienci uzyskują nieograniczony wybór metod i materiałów, za pomocą których realizowane są ich zlecenia. Usługi budowlane niejednokrotnie wymagają od nas ponoszenia sporych kosztów. Murowanie jest metodą, która okaże się niezwykle korzystna również dla twojego portfela. Istotny jest tu jednak nie tylko wybór właściwego materiału i konstrukcji, ale także ekipy, która zadba o twój dom i zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie.

Murowanie to etap, bez którego budowa naszego domu nie mogłaby się odbyć. Zlecając pracę wykwalifikowanej ekipie budowlanej, mamy pewność, że się nie zawiedziemy, a rezultaty jej pracy spełnią wszystkie nasze wymagania. Dzięki doświadczonym pracownikom uda nam się uchronić przed dodatkowymi kosztami i zaoszczędzić czas na ewentualne poprawki. RAMPA Imielin współpracuje z fachowcami, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobywanej na przestrzeni lat wiedzy, wykazują się profesjonalnym podejściem i doskonale radzą sobie z wszelkimi niedogodnościami.

W murowaniu niezwykle ważna jest solidność, wytrzymałość i precyzja wykonania. Ekipy, z którymi współpracujemy dokładają wszelkich starań, aby efekty ich pracy były trwałe i solidne. Nasi fachowcy chętnie służą swoją pomocą i doświadczeniem w zakresie doboru materiałów i technik związanych z procesem murowania. Korzystający z naszych usług klienci otrzymują wsparcie na każdym etapie zleconych nam prac. Chcemy, żeby nasza współpraca układała się jak najlepiej, dlatego staramy się dzielić z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Posługujemy się najlepszymi narzędziami, które pozwalają nam osiągać znakomite efekty.

RAMPA Imielin na rynku funkcjonuje już siedemnaście lat, a to pozwoliło jej na zbudowanie stałej pozycji na rynku budowlanym i uzyskanie zaufania rzeszy klientów. Do ich potrzeb podchodzimy kompleksowo, oferując szeroką gamę usług budowlanych. Zajmujemy się nie tylko murowaniem, ale także montażem okiendrzwipodłógtransportemmalowaniemtynkowaniem, czy brukarstwem. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, wykazując się ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością.

Nasza firma na pierwszym miejscu stawia klienta. Aby sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom, stworzyliśmy kilkuetapowy system obsługi. Składają się na niego dokładnie trzy filary, z których każdy stworzony jest z myślą o satysfakcji naszych klientów.

Pierwszy filar odpowiada za wsparcie już na etapie samego projektu i polega na jego przeliczeniu, zaplanowaniu konkretnych działań i dopasowaniu materiałów. Na tym etapie dokonywana jest także staranna wycena poszczególnych elementów.

Drugi filar to dobra ekipa z rekomendacji. Żadna budowlana inwestycja nie zakończy się powodzeniem jeśli nie wezmą w niej udziału doświadczeni fachowcy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku, pomagamy klientom w znalezieniu godnej zaufania ekipy. 

Ostatnim filarem naszej obsługi klienta jest logistyka przy budowie na czas. Polega na skompletowaniu poszczególnych materiałów i dostarczeniu ich pod wskazany adres w konkretnym czasie.

RAMPA Imielin to grupa ludzi z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat branży budowlanej. Nasza wiedza nie bierze się jednak znikąd. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, dzięki którym mamy szansę się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje. Śledzimy trendy i innowacyjne technologie, wykorzystując je w swoich projektach. Możemy poszczycić się aż czterema Certyfikatami Firma Godna Zaufania, które są znakomitym dowodem satysfakcji i zadowolenia ze strony naszych klientów.

Skontaktuj się z nami: