Wymiana pokryć dachowych

Wymiana pokryć dachowych

  1. Strona główna
  2. »
  3. Wymiana pokryć dachowych

Jeśli decydujesz się na przeprowadzenie gruntownego remontu twojego domu, wymiana pokrycia dachowego będzie etapem, od którego nie zdołasz w żaden sposób uciec. Proces ten pozwoli Ci pożegnać się ze zniszczonym i zużytym dachem, który z pewnością nie stanowił dotąd atrakcyjnego elementu twojego domu. Zastępując go jego nową i ładniejszą wersją, zyskasz atrakcyjniejszy, a co najważniejsze – funkcjonalniejszy budynek. Zadaniem nowego pokrycia będzie zapewnienie szczelności, wytrzymałości i ochrony przed pożarem.

Remont dachu nie należy do najtańszych inwestycji. Niestety często zdarzają się sytuacje, w których jest on niezbędny. Powodem wymiany pokrycia dachowego zazwyczaj jest jego nieszczelność i przeciekanie, zbyt szybka utrata ciepła czy osłabiona konstrukcja, która wymaga znacznego wzmocnienia. Klienci decydują się na zmianę dachu także w sytuacji gdy nie komponuje się on z nową elewacją budynku. Mimo, że wszelkie wady najłatwiej jest dostrzec jesienią lub zimą, nie jest to najlepszy czas na ich naprawianie. Aby uniknąć zalania i innych uszkodzeń, na wymianę dachu najlepiej zdecydować się w okresie, gdy pogoda nie jest już tak nieprzewidywalna. Wiosna i lato to najlepszy okres na wykonywanie tego rodzaju prac budowlanych.

RAMPA Imielin do współpracy zaprasza najlepszych fachowców, przed którymi wszelkie usługi budowlane nie mają żadnych tajemnic. Doskonale znają się na tym, co robią i wiedzą czego potrzebuje twój dom. Wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwalają im wykonywać swoją pracę jak najlepiej i unikać często popełnianych błędów. Oddając twój dom w ręce naszych fachowców, będziesz mógł cieszyć się solidnym i trwałym wykonaniem.

Dzięki wiedzy naszych pracowników odnajdziesz najlepsze możliwe rozwiązanie dla twojego domu. Przy wyborze pokrycia dachowego niejednokrotnie kierujemy się jego wyglądem. Chcemy przecież żeby nasz dom pięknie się prezentował i zachwycał gości swoim niepowtarzalnym wyglądem. Pokrycia dachowe wykonuje się z wielu zróżnicowanych materiałów, a ich wybór zależeć może od takich czynników jak spadek dachu czy więźba dachowa. Nasi pracownicy zaplanują konkretne działania i ocenią możliwość zastosowania wybranego pokrycia.

RAMPA Imielin to rodzinna firma, której od 17 lat właścicielami jest rodzeństwo – Barbara Huzarewicz i Piotr Jaromin. Nasze centrum budownictwa tworzy aż 48 osób, a każda z nich wkłada w nie cząstkę siebie. Wierzymy, że wspólną pracą i doświadczeniem jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wiele. Staramy się dogodzić każdemu klientowi i zagwarantować mu całościowe wsparcie. Chcemy, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Klient, który decyduje się skorzystać z usług naszego centrum może być pewny, że otrzyma najlepszą obsługę. RAMPA Imielin może poszczycić się aż czterema certyfikatami Firma Godna Zaufania, które potwierdzają nasze indywidualne podejście do klienta. 

Aby zapewnić mu kompleksową pomoc, nasz system obsługi podzieliliśmy na 3 filary.

Pierwszym filarem jest wsparcie na etapie projektu. Nasz doradca z działu inwestycji dokonuje przeliczenia projektu i zaplanowania konkretnych działań. Każdy element typu fundamenty, ściany, dach czy stolarka jest wyceniany osobno.

Kolejnym filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Bez sprawdzonych i doświadczonych fachowców nasz remont może nie przebiec tak, jakbyśmy tego chcieli. Nasze centrum z chęcią pomoże klientowi w doborze właściwej ekipy.

Ostatnim filarem jest logistyka przy budowie na czas. Tutaj przygotowujemy odpowiedni materiał i dostarczamy go na czas pod wskazany adres.

RAMPA Imielin stawia na nieustanny rozwój i naukę, dzięki którym może nieustannie zaskakiwać swoich klientów. Oferowany przez nas asortyment i usługi ciągle się poszerzają, a do naszego składu przybywa jeszcze więcej wykwalifikowanych pracowników. Nasi fachowcy biorą udział w szkoleniach, które pozwalają im poszerzać ich wiedzę i zgłębiać tajniki budowlane. Chcemy, aby nasz klient był w pełni zadowolony z naszych usług i nieustannie do nas wracał.

Skontaktuj się z nami: