Gotowe zbrojenie pod zamówienie

Gotowe zbrojenie pod zamówienie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Gotowe zbrojenie pod zamówienie

Zbrojenia są jednym z najważniejszych elementów budowy — służą do wzmocnienia określonych części budynku. Zbrojenia to specjalne, najczęściej stalowe, pręty lub siatki zatopione w betonie, po to, by zwiększyć jego trwałość, odporność i wytrzymałość, szczególnie w miejscach, które tego najbardziej wymagają. Beton sam w sobie cechuje się kruchością, dlatego warto zadbać o poprawienie jego właściwości. Użycie zbrojenia w ścianie sprawi, że będzie ona znacznie bardziej odporna na drgania i uszkodzenia. Zbrojenia to dobry sposób na uodpornienie domu na pęknięcia spowodowane np. przemieszczaniem się gruntu. Współcześnie zbrojenia są stosowane praktycznie na każdej budowie.

Jeżeli planujesz budowę, z pewnością będziesz musiał zaopatrzyć się w odpowiednie zbrojenie. Jego przygotowanie to trudna i czasochłonna sprawa — dobór wszystkich parametrów zależy od skomplikowanych obliczeń. 

Właśnie dlatego w RAMPA Imielin oferujemy Ci rozwiązanie pod postacią gotowych zbrojeń pod zamówienie. Zgłoś się do nas, przedstaw swoje zapotrzebowanie i zdaj się na nasze fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zbrojenia do Twojego projektu. Stworzymy dla Ciebie gotowe zbrojenie pod zamówienie, które z powodzeniem wykorzystasz w budowie, oszczędzając tym samym swój czas. Oferujemy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny!

Zbrojenia dzieli się dwa podstawowe rodzaje: nośne i uzupełniające. Pierwszy z nich pełni bardzo ważną funkcję wzmacniającą konstrukcję, natomiast drugi traktowany jest jako forma uzupełnienia zbrojenia nośnego. Zbrojenia stosuje się w miejscach takich jak nadproża okienne, ławy fundamentowe, wieńce stropowe, schody czy balkony. Zbrojenia są najczęściej dostarczane w formie prostych prętów w wiązkach, które łączone są dopiero na budowie. Możliwe jest również dostarczenie prętów w formie gotowych elementów, siatek lub prefabrykatów zbrojeniowych. W RAMPA Imielin oferujemy gotowe zbrojenia na zamówienie — przygotujemy dla Ciebie dowolne zbrojenie, którego potrzebujesz, a w razie potrzeby, dostarczymy na plac budowy. Działamy szybko, solidnie i profesjonalnie.

Skontaktuj się z nami: