Tynki i gładzie

Atlas
Mapei
skała
Sempre
ADW
Euro-Mix
Górażdże
Rolas
icopal
megaron

Tynki i gładzie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Tynki i gładzie

Są takie materiały budowlane, bez których budowa domu nie może się odbyć. Należą do nich bez wątpienia tynki i gładzie. Elementy te są podstawą do stworzenia odpowiednich fundamentów do kolejnych etapów remontu. Prawidłowo położone tynki i gładzie gwarantują estetyczny wygląd i wzorowo wykończone wnętrze. Ponadto, stanowią istotny element izolacji budynku i mają znaczenie w jego zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi.

Gładzie i tynki znajdują zastosowanie zarówno podczas budowy, jak i remontu mieszkania. Użycie wszelkiego rodzaju zapraw jest także nieocenione w trakcie wykańczania domu oraz gruntowania ścian i przygotowania ich do malowania, kafelkowania, tapetowania itp. Od tego, jak dobrze zostanie wykonany proces wyrównywania ścian, zależy jakość przeprowadzenia kolejnych faz remontu.

Wybór odpowiedniej zaprawy to nie lada wyzwanie. Każda metoda gładzenia ścian daje inny efekt estetyczny oraz zależy od miejsca, gdzie ma zostać wykonana. Podczas wyboru należy kierować się tym, czy pomieszczenie jest suche (sypialnia) czy z reguły panuje tam wilgoć (łazienka, kuchnia). Należy zwrócić uwagę także na to, czy chodzi o ugruntowanie podłoża w pomieszczeniu czy też zabezpieczenie zewnętrznej powierzchni budynku.

W Rampie Imielin znajdziesz całą gamę produktów niezbędnych do wykończenia ścian i przygotowania ich do kolejnych etapów pracy. Dysponujemy zarówno tynkami ręcznymi, jak i maszynowymi. Posiadamy również tynki wewnętrzne lub zewnętrzne, w zależności od tego, gdzie chcesz przeprowadzić proces tynkowania.

Skorzystaj z porad doświadczonych pracowników Rampy Imielin i wybierz najlepszy tynk lub gładź do swojego mieszkania. Posiadamy gładzie gipsowe oraz cementowe. Zaletą gipsowych materiałów jest niewątpliwie fakt, iż nie są one toksyczne oraz nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, a także szybko chłoną i oddają wilgoć, co sprawia, że w pomieszczeniu panuje optymalny poziom wilgotności. Oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, spełniające wszelkie normy i standardy europejskie.

Skontaktuj się z nami: