Tynkowanie

Tynkowanie

  1. Strona główna
  2. »
  3. Tynkowanie

Tynkowanie jest praktycznie nieodłączną częścią większości prac wykończeniowych. Poprzedza etap malowania, tapetowania, lub układania płytek, stanowiąc jednocześnie podstawę do prawidłowego i solidnego wykonania tych prac. Źle otynkowana powierzchnia potrafi być prawdziwym utrapieniem, dlatego praca ta powinna być wykonywana przez absolutnych profesjonalistów. Dobrze dobrany i nałożony tynk stanowi przede wszystkim zabezpieczenie ściany i pomieszczenia przed ogniem i nadmierną wilgocią. Dodatkowo, zapewnia korzystny mikroklimat we wnętrzu, czyniąc je bardziej komfortowym i zdrowszym. Ostatecznie, warstwa tynku w dużej mierze przekłada się na ogólną estetykę powierzchni, a to oznacza, że na nic przydadzą się nawet najlepsze farby, meble i akcesoria, gdy tynk nie jest położony z najwyższą dbałością. Biorąc pod uwagę wszystkie te powody i wysokie oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, RAMPA Imielin oferuję szereg usług towarzyszących temu etapowi na niezwykle satysfakcjonującym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe otynkowanie każdej powierzchni, dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm i optymalizację działań.

Czym wyróżnia się dobre tynkowanie?

Przede wszystkim, powinna poprzedzać je właściwe rozpoznanie powierzchni, a następnie oczyszczenie je z wszelkich zabrudzeń, tłustych plam, resztek farby, czy wykruszonych powierzchni ściany. Kolejny etap to dobór właściwego rodzaju tynku, który ma olbrzymie znaczenie dla prawidłowego przebiegu prac i uzyskania pożądanego, trwałego efektu. Nie wolno również zapominać o dokładnym zabezpieczeniu różnych elementów, np. podatnych na korozję elementów metalowych na ścianie. Nakładanie tynku powinno przebiegać w odpowiednich warunkach, co dotyczy właściwej wilgotności i temperatury we wnętrzu. To tylko ułamek warunków i czynników, które przekładają się na skutek pracy. Solidne i dobrze zaplanowane tynkowanie umożliwia uzyskanie wielu korzyści, np. niwelację nierówności ścian! 

RAMPA Imielin, mając na uwadze wszelkie aspekty tego etapu wykańczania wnętrz, oferuję komplet usług, których wspólnym mianownikiem jest zadowolenie i satysfakcja klienta. Wierzymy, że w branży budowlanej nie ma miejsca na połowiczne rozwiązania lub półśrodki. Zamiast tego, stawiamy na jakość, efektywność i fachowość.

RAMPA Imielin to rodzinna firma. Pod tym określeniem kryje się również nasz stosunek do klientów, prywatnych jak i biznesowych – traktujemy ich jak rodzinę. To dlatego, wykonując naszą pracę, poświęcamy im jak najwięcej uwagi i robimy bezsprzecznie wszystko, aby świadczone przez nas usługi były całkowicie bezkonkurencyjne. Specjalizujemy się we wszystkich zagadnieniach budowlanki już od wielu lat. Sukcesywnie zdobywaliśmy doświadczenie, poprzez regularne szkolenia, oraz realizację coraz to śmielszych projektów. To pozwoliło nam zdobyć renomę lokalnego lidera w branży planowania, zaopatrzenia, doradztwa i logistyki w budownictwie. 

Dzięki sumiennej pracy udało nam się aż czterokrotnie zdobyć prestiżowy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania, co tylko podkreśla to, że satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. 

Wciąż dbamy o rozwój naszych usług, regularnie poznając i implementując najnowsze rozwiązania z branży, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Wszystko to składa się na na naszą specjalistyczną wiedzę, profesjonalne i kompleksowe doradztwo na każdym etapie prac, wybór i dystrybucję materiałów wyłącznie najwyższej jakości, oraz różnorodność wykonywanych przez nas zleceń (od mieszkań i domów, po biura i obiekty przemysłowe).

Jak wygląda współpraca z nami?

Wierzymy, że dobra organizacja pracy równa się jej efektywności, dlatego obsługę zleceń podzieliliśmy na trzy zasadnicze filary, które pomagają nam utrzymać kompleksowy charakter usług.

Pierwszym filarem jest rzetelne wsparcie na etapie projektowania, tj. wybór odpowiednich materiałów, przygotowanie planu działań i szczegółowa wycena etapów projektu. W tym stadium, dajemy klientom naszą uwagę, zaangażowanie i kreatywność.

Następnym filarem jest polecenie ekipy budowlanej. Dzięki świetnej reputacji i ogromnemu doświadczeniu, dysponujemy szeroką siatką kontaktów. Znajdują się w niej fachowcy z przeróżnych dziedzin, jednak wszystkich łączy jakość pracy, która przebiega szybko, efektywnie i schludnie.

Trzecim, a zarazem ostatnim filarem jest logistyka przy realizacji projektu. Wiemy jak frustrujące mogą być wszelkie opóźnienia, wynikające np. z niekompetencji czy kiepskiego zarządzania czasem, dlatego ten filar opracowaliśmy do perfekcji.

Dokładamy wszelkich starań, że wciąż optymalizować nasze usługi, tak aby stawiać poprzeczkę jeszcze wyżej i wyżej z każdym projektem.

Skontaktuj się z nami: