Transport

Market RAMPA Imielin

Transport

 1. Strona główna
 2. »
 3. Transport

Transport w branży budowlanej jest jednym z kluczowych ogniw, potrzebnych do zakończenia sukcesem każdego projektu. Dobry plan, właściwa organizacja, najlepsze materiały i ekipa fachowców są niezbędne, jednak aby praca zakończyła się powodzeniem, nie możesz zapominać o transporcie i logistyce. To właśnie ten aspekt napędza wszystkie działania. Rozsądna i zoptymalizowana koordynacja, terminowość i poziom usług transportowych mogą sprawić, że nawet najtrudniejsza budowa może zostać zrealizowana nadzwyczaj sprawnie. To w wadliwym transporcie często kryją się rosnące koszty i zawalone terminy – a żaden profesjonalista nie może sobie na to pozwolić. 

Dostawy TIR
Samochody dostawcze
do 3,5 tony
Samochody dostawcze
z plandeką
Samochody z HDS
do 10 palet i do 3 palet

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a nasi doradcy udzielą odpowiedzi:

  Dlatego centrum budowlane RAMPA Imielin oferuje usługi transportowe na niezwykle wysokim poziomie. Chcemy jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego przywiązujemy olbrzymią wagę do transportowania materiałów i narzędzi pracy dla naszych klientów.

  Co wpływa na jakość usług transportowych w branży budowlanej?

  Jako specjaliści w dziedzinie logistyki i zaopatrzenia, wiemy że większość klientów oczekuje przede wszystkim spełnienia kilku podstawowych warunków. Dotyczą one m.in. właściwego wyboru samochodu do konkretnego transportu – jego typ, a zarazem ładowność mogą zaważyć na efektywności realizacji. Oczywiście, ma to również związek z właściwym zabezpieczeniem towaru. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym temacie pozwala nam jak najlepiej zabezpieczać różne rodzaje materiałów, tak aby dotarły one na miejsce w stanie kompletnie nienaruszonym. Niektóre z nich są wysoce podatne na szkody, powstające przy nieostrożnym transporcie, dlatego wymagają bardzo dokładnego przygotowania, rozłożenia i traktowania. Wiele również zależy od kierowcy, którego profesjonalizm powinien wyrażać się w odpowiednim stylu jazdy, dopasowanym do przewożonego ładunku. Oprócz tego, wielu klientów oczekuje logistyki na wysokim poziomie. Terminowość, koszty transportu, opracowywanie najszybszych tras dowozu – wszystko to ma olbrzymie znaczenie, a źle zrealizowane może generować straty i opóźnienia.

  Dlaczego centrum budowlane RAMPA Imielin jest synonimem jakości w kwestii transportu?

  Jesteśmy rodzinną firmą, która na przestrzenii lat wciąż doskonaliła się w swoim fachu. Dzięki naszemu zaangażowaniu, oddaniu i pasji, którą darzymy branżę budowlaną, stworzyliśmy kompleksowe zaplecze dla realizacji projektów dowolnego kalibru. Znamy się na swojej robocie i wiemy czego oczekują nasi klienci. W naszym podejściu brak jest niedbalstwa i niekompetencji. Współpraca z nami to gwarancja pełnej uwagi i najlepszej obsługi, dzięki której tak dobrze rozumiemy potrzeby klientów, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Nasza renoma to zasługa nieustannego rozwoju, ciągłego doszkalania się i poszerzania oferty. Dbamy o to, by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi trendami i nowinkami. Wciąż implementujemy nowe rozwiązania i technologie, uporczywie stawiając na podnoszenie poprzeczki sobie i konkurencji. Dziś możemy powiedzieć z całą pewnością, że nikt nie zadba o realizację Twojego projektu lepiej niż my. Żadne półśrodki, połowiczne rozwiązania, czy fuszerka nie mają prawa wkraść się w naszą pracę.

  Wiara w jakość pozwoliła nam zdobyć zaufanie tysięcy osób, oraz czterokrotne wyróżnienie w postaci prestiżowego Certyfikatu Firmy Godnej Zaufania.

  Współpraca z naszą firmą zorganizowana jest w ramach 3 zasadniczych filarów, które umożliwiają pełną obsługę na wielu etapach budowy.

  I filar

  Wsparcie projektu

  Pierwszym filarem jest kompleksowe wsparcie już na etapie projektowania. Oferujemy klientom wielowymiarowe doradztwo, pomoc w opracowaniu szczegółowego planu działań, oraz proponujemy materiały, które sprawdzą się najlepiej w przypadku konkretnych projektów. Dodatkowo, tworzymy precyzyjną wycenę, która ułatwi kontrolę wydatków i finansów, tak aby cały proces realizacji przebiegał bez żadnych problemów i przestojów. 

  II filar

  Ekipa budowlana

  Drugim filarem jest wybór ekipy budowlanej. Nasza szeroka sieć kontaktów umożliwia nam polecenie klientowi wykonawcy, który doskonale poradzi sobie z daną pracą. Współpracujemy z cenionymi fachowcami, których celem jest zadowolenie i satysfakcja klienta.

  III filar

  Logistyka

  W końcu, w ramach trzeciego filaru, zaopatrujemy miejsce pracy w odpowiednie materiały. Dbamy o terminowość, optymalizację i logistykę, co stanowi kompletną gwarancję płynnych działań i realizacji kolejnych etapów.

  Skontaktuj się z nami: