CHEMIA BUDOWLANA


Jedną z kategorii marketu Rampa Imielin jest chemia budowlana. Można tam znaleźć wysokiej jakości farby, hydroizolacje, kleje, piany, silikony, uszczelniacze, grunty i impregnaty. Są to produkty potrzebne przy pracach remontowych i budowlanych. Oferujemy artykuły jedynie porządnych, sprawdzonym marek, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Korzystne ceny i liczne promocje sprawiają, że są to zakupy na każdą kieszeń.

Pierwszym działem w chemii budowlanej są farby. W swojej ofercie posiadamy farby przeznaczone do różnych powierzchni – metalu, drewna, ścian, tworzyw sztucznych i innych. Są bardzo wydaje i łatwe w użytkowaniu, dlatego to doskonały opcja dla wszystkich osób planujących prace remontowe lub odświeżenie domu czy mieszkania.

Drugim działem są hydroizolacje. Odpowiednie zabezpieczenie budynku przed wilgocią w znacznym stopniu ogranicza ryzyko wystąpienia uszkodzeń. Zainwestowanie w wysokiej jakości produkty hydroizolacyjne jest kluczowe, gdyż oprócz tego, że zabezpiecza budynek przed wchłanianiem wody, redukuje koszty ich naprawy. Użycie najlepszych materiałów hydroizolacyjnych jest konieczne zarówno podczas wznoszenia nowych budynków, jak i przy renowacji tych już istniejących. Nasi fachowcy chętnie służą radą przy doborze produktów spełniających wymagania klientów.

W swojej ofercie posiadamy także szeroki wybór klejów, które sprawdzą się w pracach budowlanych, remontowych czy wykończeniowych. Poprzez sumienny dobór sprzedawanych produktów nasi klienci mogą mieć pewność, że klej, który zakupią będzie skuteczny, trwały i wysokiej jakości. Wykwalifikowany personel marketu zawsze podpowie, jaki rodzaj kleju idealnie sprawdzi się przy konkretnej pracy.

Kolejny dział w kategorii chemia budowlana to piany. Mają one zastosowanie w pracach budowlano-wykończeniowych takich jak uszczelnianie stolarki drzwiowej i okiennej, termoizolacja armatury łazienkowej, przy pracach dekarskich, wygłuszaniu i wiele innych. Piany cechują się wysoką przyczepnością między innymi do aluminium, drewna oraz powierzchni betonowych. Aplikowanie piany jest bardzo proste i nawet mało doświadczony majsterkowicz sobie z tym poradzi. Posiadamy bogaty asortyment pian różniących się przeznaczeniem, dlatego z całą pewnością każdy klient znajdzie to, czego potrzebuje.

W markecie Rampa Imielin można znaleźć również silikony i uszczelniacze, czyli jedne z najczęściej wybieranych środków uszczelniająco-montażowych. Są to produkty absolutnie niezbędne przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych i wykończeniowych. W ofercie mamy wiele odmian tych produktów, aby każdy mógł dobrać takie, które w stu procentach będzie odpowiadać specyfice danej pracy. Decydując się na artykuły sprawdzonych marek, a tylko takie mamy w ofercie, mamy gwarancję wysokiej jakości i trwałości.

Przed rozpoczęciem prac związanych z tynkowaniem, tapetowaniem czy malowaniem bardzo istotne jest odpowiednie zagruntowanie powierzchni, które zabezpieczy ją przed przedostawaniem się wilgoci, zwiększy przyczepność i usprawni wykonanie następnych etapów remontu. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gruntów, zarówno tych uniwersalnych, jak i specjalistycznych. Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć impregnaty, które podobnie jak grunty, chronią podłoże przed warunkami atmosferycznymi. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do doboru materiałów, nasi specjaliści zawsze służą pomocą.

Rampa Imielin jest rodzinną firmą budowlaną, która z roku na rok udowadnia, że zadowolenie i satysfakcja klientów stoją na pierwszym miejscu. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży i usługach sprawiło, że możemy poszczycić się pokaźną wiedzą budowlaną, przez co można nam zaufać.

 

PRODUKTY CHEMII BUDOWLANEJ W NASZEJ OFERCIE