Montaż drzwi i okien

Montaż okien i drzwi

DRZWI/OKNA

Drzwi i okna oprócz walorów estetycznych pełni inną, ważną funkcję. Odpowiedni montaż drzwi i okien to ochrona przed włamywaczami, ochrona przed hałasem czy uciekaniem ciepła. Dobrze zamontowane drzwi to nie tylko komfort mieszkania, ale także mniejsze rachunki! Niestosowanie się do zaleceń może skutkować problemem z otwieraniem i zamykaniem drzwi i okien, a także powstawanie mostków cieplnych, które mogą być przyczyną wyższych rachunków za ogrzewanie!

Montaż drzwi i okien przez specjalistów

Niedostateczna ilość wiedzy i umiejętności ze strony pracowników może być przyczyną źle przeprowadzonego montażu. Klienci często spotykają się z niewłaściwym użyciem materiałów, nieuszczelnionymi szczelinami i wstawianiem okien w nieodpowiednie otwory. Montażyści często nie przestrzegają kolejności procesów budowlanych, czego wynikiem są źle zamontowane okna. Efekty takich błędów wymuszają na nas nie tylko poniesienie dodatkowych kosztów, ale także zabierają nam nasz cenny czas, który musimy przeznaczyć na dokonanie odpowiednich poprawek. Aby tego uniknąć, do współpracy zapraszamy najlepszych fachowców, którzy o montażu wiedzą dosłownie wszystko. Żadne przeciwności losu nie są w stanie ich zaskoczyć.

To o czym należy pamiętać przy montażu to m.in:
  • prawidłowe zamontowanie ościeżnicy,
  • moment montażu drzwi,
  • lakierowanie, malowanie, przycinanie drzwi dwuskrzydłowych przed montażem (upewnijmy się, że nie wymagają one tych czynności).

Pierwszym filarem naszej obsługi jest wsparcie na etapie projektu. Jest to czas na zasięgnięcie porady ze strony naszego doradcy z działu inwestycji. Specjalista przeliczy projekt i pomoże w zaplanowaniu konkretnych działań i dopasowaniu materiałów. Każdy z etapów zostanie wyceniony indywidualnie.

Drugi etap to dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Oferujemy sprawdzony zespół fachowców, których możemy polecić swoim klientom z ręką na sercu. 

Trzecim etapem jest logistyka przy budowie na czas. Ta część polega na skompletowaniu materiału i dostarczeniu go na czas we wskazane miejsce.