Płyty tarasowe

Zoya
kost-bet
libet
gardenstones

Kruszywa i kostka brukowa

Płyty tarasowe

  1. Strona główna
  2. »
  3. Płyty tarasowe

Taras to miejsce, w którym możemy zaznać odrobiny relaksu i odpocząć na świeżym powietrzu. Tę część domu najczęściej doceniamy wiosną oraz latem, kiedy za oknem pojawiają się pierwsze promienie słońca. Wtedy też na zewnątrz robi się odrobinę cieplej, a temperatura zachęca do tego, by spędzać czas w ogrodzie. Nie czekaj do lata – odwiedź centrum ogrodniczo-budowlane Rampa Imielin i stwórz swój wymarzony taras już teraz!

Taras warto zaprojektować w taki sposób, aby jego przestrzeń cieszyła oko, a codzienne korzystanie z niego było prawdziwą przyjemnością. Dzięki płytom tarasowym dostępnym w centrum ogrodniczo-budowlanym Rampa Imielin stworzysz stylowe i nowoczesne miejsce o przytulnym charakterze. W naszym asortymencie znajdziesz modele w różnych kształtach, kolorach i fakturach, które z powodzeniem dopasujesz do swoich preferencji oraz upodobań.

Na etapie wyboru płyt tarasowych warto sugerować się jednak nie tylko ich wyglądem, ale także względami praktycznymi, które zadecydują o tym, w jakim stanie zachowają się przez następne lata.

W Rampa Imielin oferujemy płyty tarasowe, które na długo zachowują swoje właściwości, są odporne na warunki atmosferyczne i nie ulegają zniszczeniom pod wpływem słońca lub nadmiernej wilgoci. Dbamy o to, aby nasze produkty jak najdłużej służyły naszym Klientom, dlatego oferowane przez nas płyty tarasowe nie kruszą się, nie ścierają, a ich kolor nie blaknie. Dodatkowo, ich utrzymanie nie wymaga większych nakładów pracy, dlatego z łatwością utrzymasz je w czystości.

W odróżnieniu od kostek brukowych, płyty tarasowe charakteryzują się cieńszą powierzchnią i zazwyczaj występują jedynie w dwóch rodzajach. Najczęściej spotykanymi płytami są te o wymiarach 40×40 i 60×40 cm. Do układania płyt tarasowych wykorzystuje się przeważnie dwie metody – na wylewce betonowej lub na warstwach suchej zabudowy. Choć pierwsza z nich wciąż cieszy się sporą popularnością, jest nieco bardziej pracochłonna i problematyczna niż układanie płyt na gruncie.

Płyty tarasowe doskonale sprawdzają się zarówno w inwestycjach prywatnych, jak i publicznych. Jeśli zastanawiasz się nad ich zakupem, odwiedź centrum-ogrodnicze Rampa Imielin i zasięgnij porady naszych fachowców!

Skontaktuj się z nami: