Montaż paneli i płytek

Montaż paneli i płytek

PŁYTKI/PODŁOGA

Podłoga to najczęściej użytkowana część każdego domu. Piach, błoto, woda, pył, kurz – z takimi przeciwnościami musi się zmagać na co dzień. Wysokiej jakości podłoga to inwestycja na wiele lat. Jednak sama jakość materiału to nie wszystko. Montaż odgrywa równie ważną rolę, ponieważ odpowiednio wykonany sprawi, że podłoga będzie trwała i sprawdzi się na długie lata. Na życzenie klienta nasza firma wykonuje drobiazgową wycenę każdego etapu projektu. Z nami nie ma powodu do zmartwień podczas remontu lub budowy. Swoich klientów traktujemy jak rodzinę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni ze świadczonych usług.

Pierwszy filar dotyczy wsparcia na etapie projektu- specjaliści dokonują szczegółowej analizy, pomagają w skrupulatnym zaplanowaniu działań i dobraniu odpowiednich materiałów. Wykonują również wycenę poszczególnych etapów projektu.

Drugim filarem jest dobra ekipa budowlana z rekomendacji. Fachowcy są podstawą dobrze wykonanego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami, które z ręką na sercu możemy polecić naszym klientom. 

Trzeci filar to logistyka przy budowie – przygotowujemy materiały i dostarczamy na czas do wskazanego miejsca. Dbamy o to, aby remonty naszych klientów przebiegały w sposób bezproblemowy – stres i niepokój bierzemy na siebie.