Zaprawy

Atlas
Mapei
skała
Sempre
ADW
Euro-Mix
Górażdże
Rolas
icopal
megaron

Zaprawy

  1. Strona główna
  2. »
  3. Zaprawy

Budujesz dom, domek narzędziowy lub garaż? Będziesz potrzebował zaprawy, dzięki której wymurujesz ściany czy połączysz elementy prefabrykowane. Zaprawy cementowe to produkty niezbędne w czasie budowy i remontu. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór zapraw różnego typu – od zapraw tynkarskich, wyrównujących, aż po zaprawy specjalistyczne.

Zaprawa cementowa do murowania ma dwie cenne właściwości. Wiąże się w wilgotnym środowisku i jest dużo bardziej wytrzymała oraz trwała niż zaprawa wapienna. Zaś zaprawa cementowo-wapienna stosowana do murowania ścian i tynkowania, ma wiele zalet m.in. wytrzymałość i plastyczność, dlatego idealnie zastąpi bardziej klasyczne tynki w domu.

Jeśli remont lub budowa się przeciąga, goni Cię czas lub po prostu brakuje Ci już cierpliwości, pomoże Ci zaprawa cementowa szybkowiążąca. Ma wszystkie właściwości wylewki betonowej, ale znacznie szybciej osiąga wymaganą twardość. To oznacza, że kolejne prace zaczniesz znacznie szybciej. Ten rodzaj zaprawy posłuży też do wykonania różnych betonowych elementów.

W czasie remontu wychodzisz z założenia, że twoje ściany i podłogi nie są równe?

W rozwiązaniu tego problemu pomoże Ci zaprawa wyrównująca, dzięki której wykonasz podkład podłogowy, ale także uzupełnisz ubytki. Natomiast za pomocą zaprawy samopoziomującej, z łatwością wykonasz idealnie gładką posadzkę, odporną na obciążenia. Zaprawy specjalistyczne i do klinkieru ułatwią każdą pracę z materiałem klinkierowym.

Korzyści z zastosowania zapraw:

  • Dobra urabialność i plastyczność – rozrobione zaprawy często przeznaczone są do wielogodzinnego użytku oraz z łatwością dopasowują się do kształtu cegieł i podłoża.
    Wysoka efektywność pracy i porządek na budowie – murowanie staje się bardziej ekonomiczne dzięki optymalnemu rozplanowaniu pracy pracowników, którzy zamiast co jakiś czas zajmować się rozrabianiem zaprawy, mogą w tym czasie skupić się innych pracach.
  • Stabilna jakość – składniki podlegają badaniom.
    Dopasowanie do potrzeb inwestorów – zaprawy dostosowywane są do indywidualnych wymagań Klienta.

Pamiętaj, że dobra zaprawa gwarantuje trwałość postawionych ścian i równych podłóg. Tylko na tym szkielecie zbudujesz dom, który przetrwa dziesięciolecia. Znajdź produkt którego potrzebujesz! Nasza szeroka oferta obejmuje wszystkie produkty niezbędne podczas każdej budowy i remontu.

Skontaktuj się z nami: