Paleniska ogrodowe

Paleniska ogrodowe

  1. Strona główna
  2. »
  3. Paleniska ogrodowe

Palenisko ogrodowe - nowoczesna definicja ogniska

Marzy Ci się spędzanie czasu w ogrodzie przy blasku ogniska wraz ze swoimi bliskimi? Jednak na myśl o przygotowaniu miejsca na ognisko, jak i poświęcenia czasu na jego rozpalenie, Twój zapał znika? Na szczęście mamy na to rozwiązanie — paleniska ogrodowe. Imielin i nasza Rampa — to właśnie tutaj znajdziesz swoje nowe, designerskie palenisko! Ten produkt jest świetną alternatywą dla tradycyjnego ogniska, grilla czy kominka. Palenisko ogrodowe to nowoczesna wersja ogniska, która pozwala gromadzić się przy otwartym palenisku w bezpieczny sposób. Dzięki naszym paleniskom unikniesz ryzyka pożaru, a na Twojej trawie nie pojawią się nieestetyczne plamy po wypaleniu. Dodatkowo palenisko jest w pełni mobilne! Możesz postawić je w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu, nawet jeśli nie dysponujesz duża przestrzenią ogrodową czy tarasową.

paleniska-ogrodowe

478,10 zł

paleniska-ogrodowe-4

4 956,90 zł

797, 90 zł

3 517,80 zł

Postaw na trwałe rozwiązanie - wybierz paleniska ogrodowe

Wybór odpowiedniego paleniska, to także wybór trwałego materiału. Do produkcji oferowanych palenisk wybraliśmy materiał, który pozwoli Ci użytkować palenisko przez wiele lat — jest to metal. Sama konstrukcja została zabezpieczona powłoką antykorozyjną, tak aby uchronić palenisko ogrodowe przed długotrwałym działaniem wilgoci, wody czy zmiennych temperatur. Szukasz solidnego paleniska ogrodowego? Imielin to miejsce, w którym je znajdziesz!

KTÓRE PALENISKO WYBIERASZ? ZADZWOŃ DO NAS:

Jakie palenisko wybrać?

Przy wyborze paleniska, warto wybrać takie, które nie tylko spełni swoją funkcję, czyli zapewni Ci źródło ciepła, ale także wzbogaci Twój ogród o nowoczesny element dekoracyjny. W zależności od Twoich preferencji, wybrać możesz palenisko z funkcją grilla, które świetnie sprawdzi się nad jeziorem czy podczas biwaku. Popularnością cieszą się także proste i minimalistyczne bryły, które świetnie wpisują się w industrialny design. Najpopularniejszym materiałem jest laserowo wycinany metal. Przez wykorzystanie tego surowca zyskujesz trwałe i lekkie palenisko, mocne niczym stal — idealne do Twojego ogrodu!  

Skontaktuj się z nami: