Drzwi

Market dom i ogród

Drzwi

Drzwi są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Do ich głównych zadań należy zapewnienie domownikom właściwego bezpieczeństwa, ochrona przed włamaniami, a także zabezpieczanie budynku przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi w postaci wiatru lub mrozu. W markecie Rampa Imielin odnajdą Państwo wiele zróżnicowanych modeli drzwi, które różnią się pod względem funkcjonalności, materiału i względów wizualnych.

Drzwi można podzielić na wewnętrzne i zewnętrze. Oba rodzaje stanowią równie istotną rolę w naszym domu dlatego tak ważne jest to, aby poświęcić choć chwilę na to, aby wybrać najlepszą możliwą opcję. Drzwi zewnętrzne powinny zapewniać dobrą ochronę akustyczną, doskonałą termoizolację tzn. chronić pomieszczenie przed zimnem i nadmiernym ciepłem, a także być odporne na włamania. Klienci do wyboru mają drzwi wykonane z drewna, aluminium, stali, PVC lub szklanego włókna.

Drzwi wewnętrzne ze względu na to, że są często eksploatowane przez domowników, powinny charakteryzować się solidnością, wytrzymałością, a także spełniać podstawowe kryteria wizualne. Najczęściej wykonuje się je z drewna, płyt drewnopochodnych oraz szkła. Poza materiałem wykonania, tego rodzaju drzwi różnią się od siebie także sposobem otwierania. Popularnym rozwiązaniem w niewielkich pomieszczeniach są drzwi rozsuwane, które pozwalają zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca.

Nie wiesz jakie drzwi sprawdzą się w Twoim domu? Wahasz się pomiędzy modelem aluminiowym, a tym wykonanym z drewna? U nas znajdziesz propozycje, które okażą się idealnie dopasowane zarówno do Twoich potrzeb, jak i Twojego domu. W razie potrzeby zapytaj o pomoc naszą obsługę! Wykwalifikowana kadra marketu Rampa Imielin to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwą pasją – z chęcią udzielą Ci rady i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.