Wtyczki

Wtyczki

  1. Strona główna
  2. »
  3. Wtyczki

Z wtyczek elektrycznych korzystamy na co dzień – pozwalają one na podłączenie do prądu różnego rodzaju urządzeń, na przykład suszarki do włosów, czajnika, odkurzacza, telewizora czy żelazka. Wtyczka, jakiej używamy, musi być dostosowana do gniazdka elektrycznego. W różnych państwach stosuje się inne wtyczki i gniazda, różniące się od siebie pod względem kształtu i konstrukcji. W asortymencie marketu Rampa Imielin można znaleźć dokładnie takie wtyczki, jakich potrzebujemy.

Wtyczki „europejskie”, czyli typ C, to najpopularniejszy typ wtyczek w Europie. Pasuje do gniazdek o napięciu 220V. Wersją tej wtyczki z dodatkowym bolcem uziemiającym jest typ E. Posiada 2 okrągłe bolce i otwór na bolec uziemiający. Są to najczęściej spotykane wersje wtyczek w Polsce, pasujące do większości kontaktów. Zdarza się, że wtyczki, z których korzystamy na co dzień, mogą się popsuć. W takiej sytuacji nie ma potrzeby wymiany całego kabla – można zastąpić uszkodzoną wtyczkę nową. Często jest to szybszy, łatwiejszy i tańszy sposób, aby doprowadzić nasz sprzęt do stanu używalności. Nie jest to skomplikowana czynność – nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z tego typu naprawami, z pewnością sobie poradzą.

W dziele elektryka marketu Rampa Imielin oferujemy szeroki wybór wtyczek. Duża eksploatacja może doprowadzić do ich awarii i wymagana jest natychmiastowa naprawa. 

Wiele lat na rynku pozwoliło nam zapracować na miano specjalistów w branży budowlano-remontowej. Gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo i pomoc. Nawet, jeśli nie posiadają oni doświadczenia w majsterkowaniu, mogą liczyć na przystępny instruktaż naszych pracowników.

Chcemy być coraz lepsi i obsługiwać naszych klientów na coraz wyższym poziomie. Decydując się na zakupy w Rampie można mieć pewność, że nie tylko wybierze się urządzenia dobrej jakości, ale otrzyma przydatne informacje dotyczące montażu.

Skontaktuj się z nami: